Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztrol...

Mit gondoltok erről a tesztrol? Minek vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 25. 10:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Száradás után.

[link]

Köszönöm a válaszokat :)

2017. júl. 25. 10:04
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Elvileg a halvány csík is csík. Csinálj még egyet 2-3 nap múlva. Ha van baba, azon már egyértelműen látszania kell majd.
2017. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Negatívnak venném, mert az elsőn nincs egyértelmű két csík, a száraz teszten meg egyértelmű szürke a csík. Tesztelnék két nap múlva újra.
2017. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem januárban volt predictor early-vel 2 hasonló tesztem, lehet, nekem száradás előtt is jobban látszott kicsivel mint neked a képen. Sajnos nem lett baba, mert rá 2 napra megjött akkor. Azután nem is teszteltem többet ilyen teszttel, mert állítólag már 3-4 nappal a menstruáció előtt kimutathatja a babát, viszont kémiai terhesség is bármikor fent állhat, vagy elkezdődik valami, de végül nem lesz belőle semmi... Na meg sokat olvastam utána, hogy sokszor fals eredményt is mutathat és sokszor ott a halvány 2. csík. (Utánajártam amúgy, hogy kb. 6-os érzékenységű ez a teszt)

Egyébként késik már? Mikor kellene megjönnie? Én a helyedben tesztelnék másmilyen teszttel is, mert én ebben nem bíztam. Drukkolok, hogy tényleg pozitív legyen!!! :)

2017. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem negatívnak tűnik. Az elsőn semmi sem látszik. A száradás után mit jelent? Idő után? Mert ugye idő után már nem érdemes nézni, mert az csak fals eredmény.

De egyébként a másodikon sem csíkot látok, hanem a helyét, ahol ki kell jönnie a második csíknak.

Ha nem jött meg, amikor kellett volna, akkor pár nap múlva csinálj másik tesztet. Esetleg más fajtát.

2017. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen Predictor Early tesztem, nem volt baba.
2017. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ! Még sosem jártam igy vele száradás után sem lett rajta csik. Én is negának veszem igy, csak érdekelt mások tapasztalata is.
2017. júl. 25. 10:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem mernék mérget venni hogy 100% hogy nincs baba.Én múlthóban teszteltem Predictorral,de nekem teljesen hőmező volt.És valóban nem voltam terhes mert megjött.

Hanyadik dpo-n vagy?

2017. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
13 dpon vagyok. Nekem se volt meg ilyen, csak homezo. Azért tettem ki a kérdést. Viszont tényleg fura a teszt h ilyen lett.
2017. júl. 25. 12:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy egy ismétlést megér másik fajta teszttel.
2017. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!