Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik, negatív, de továbbra...

Aryl kérdése:

Késik, negatív, de továbbra sem jön meg, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval az a helyzet, hogy barátommal megszakításos módszerrel voltunk együtt (tudom, felelőtlenség) és pharmatex tabival is volt hogy védekeztünk (ilyenkor belém is élvezett). (fogamzásgátlót nem szedhetek, a gumit nem szeretjük) Ez volt az első ilyen hónapunk és most (mensi naptár szerint 4, előző menzeszhez viszonyítva) 5 napot késik.

Tegnap teszteltem déli vizeletből, negatív lett, de ma még mindig nem jött meg.

Emellett egyébként hüvelygombám is van most, eredetileg a menzesz előtt nem akartam elkezdeni kezelni, mert azt hittem megjön és közben ugyebár nem szabad, de végül belekezdtem.

A mellem nem feszül egyáltalán, de tegnap délelőtt nagyon rosszul voltam. Fej fájás, hányinger, erős szédülés és állandóan pisilnem kellett.

Túrós folyásom van, de szerintem az a hüvelytabi miatt csak.

Hőt nem mérek.

Lehetséges, hogy terhes vagyok? Csináljak még tesztet vagy csak várjak?



2017. júl. 25. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj mindenképp reggeli vizeletből is!
2017. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi lett a vége a dolognak? :)
2017. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!