Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete hüvekyi uh-án 4mm...

Két hete hüvekyi uh-án 4mm gesztgyűrűt látott a doki. Ma sima uh-án viszont csak annyi, hogy uterusban vaskos nykh. benne echo felritkulás és solid területek. Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet még baba? Ha két hete hüvelyin látszot a 4 mm-es gesztgyűrű akkor már most kellene sima uh-án látni vagy 5 hetes babának ez így megfelel? 3 tesztet csináltam mind a három halvány. nem erősödik :(

2017. júl. 27. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi a fenenek ilyen koran uh ?

Most stresszelhetsz egy jo idejig.

2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hoközi vérzésem volt azért mentem dokihoz. Nem azért hogy huuu én most terhes bagyok.
2017. júl. 27. 16:02
 3/15 anonim ***** válasza:

Inkább 4 hetesnek mondanám,vagy pont a 4 és 5.hét köztinek,de 2 hete biztos nem azt látta.A felritkulás jót is jelenthet.

Fel tudod tölteni a teszteket?

Nálam volt már olyan,hogy ilyen lumen/gestgyűrű szerűséget látott,de negatív volt a teszt amit kórházban csináltak,nem terhesség volt.

Drukkolok!

2017. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem tudom feltölteni már próbáltam fotózni de ugy nem igazán látszik. pedig szabadszemmel nem kell forgatni meg hunyorogni halványan de látszik.

Junius 20-én volt normális menszim majd julius 6-án kicsi vérzés akkor mentem dokihoz 13-án voltam hüvelyin. mult héten pedig volt egy napos vérzés és egy napos barnázás és ennyi.

2017. júl. 27. 18:25
 5/15 A kérdező kommentje:

Megprobáltam lefotozni.


[link]

2017. júl. 27. 20:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Én látom amire gondolsz!Most az enyém is pont ilyen lett,így neked is azt tanácsolom tesztelj újra.
2017. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez már a harmadik ilyen. Mind a három más fajta.
2017. júl. 27. 20:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad az utolsót?
2017. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma csináltam. Igaz nem reggeli vizeletböl. A mait fotoztam le.
2017. júl. 27. 21:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Reggeliből csinálj tesztet,szorítok,aztán írj mi lett.Ha gondolod privátba is írhatsz!
2017. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!