Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy felesleges...

Terhes vagyok, vagy feleslegesen borítottam fel a hormonháztartásom?

Figyelt kérdés

Egy hete (07.24.)kiszakadt a gumi szex közben, viszont időben észrevettük szinte pár perc után. Ha került is belém valami, az is csak előváladék lehetett. Rá körülbelül 45 órára eljutottam a nőgyógyászhoz, Escapelle tablettát írt fel. A legutóbbi menstruációm július 6.-àn volt, kb egy hétig tartott, tehát 12-13. körül már nem menstruàltam. Az ovulációm 15.-e körül volt. Naptàr szerint nem valószínű a terhesség, de a biztonság kedvéért elmentem mégis a tablettáért.

Nem tapasztaltam semmi mellékhatást, viszont nem vèreztem a tabletta után. Azt olvastam, hogy ez azt jelenti nem is voltam terhes. Már 4 napot késik a várt menstruációm. Nagyon aggódom, hogy ez a lórugásnyi hormon (nem mondanám, hogy feleslegesen, hiszen muszájnak éreztem a tablettát) annyira felborította a hormonháztartásom. A másrészről, félek hogy mégis terhes vagyok... Pár nap múlva szeretnék tesztet is venni, hogy mindenképp megnyugodjak.



#terhesség #Escapelle #menstruáció késés #Escapelle mellékhatásai
2017. júl. 31. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen fa...ságokat olvastál össze. ez nem abortusz tabletta, hogy ha vérzel akkor az a "baba", ha meg nem akkor nem is "voltál terhes". ez arra van, hogy megakadályozza a terhességet. attól még hogy nem vérzel, az nem azt jelenti, hogy terhes vagy, vagy hogy nem voltál, vagy hogy nem használt, vagy akármi hülyeséget gondolsz. vegyél tesztet, csináld meg (megsúgom: negatív lesz), nyugodj meg, és várd hogy megjöjjön. nagy adag hormon volt, ha heteket késik az is előfordulhat.
2017. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Tudom, tudom sok hülyeséget olvastam, de nagyon be voltam parázva, még nem voltam hasonló helyzetben soha. Azt is tudom, hogy az idegesség is közrejátszhat a dologban.
2017. júl. 31. 18:11
 3/13 anonim válasza:
52%
Csinálj tesztet!
2017. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Még NE csinálj tesztet!

Akkor se mutatná, ha terhes lennél.

Még min. 1 hét és addig még meg is jöhet.

2017. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 14 nappal mutathatja ki a teszt, úgyhogy ne most csinálj tesztet.
2017. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor egy hét múlva körülbelül tesztelek, ha addig nem jön meg. Bár nagyon bízom benne, hogy megjöjjön.
2017. júl. 31. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha bevetted az esemény utánit, tuti nem leszel terhes.
2017. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2017. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es: elvileg csak 84% az eselye 48 ora utan, hogy nem leszel terhes az Escapelle-től.

Utols: kb. 25 naposak

2017. júl. 31. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 naposak a ciklusaid,és júli 6-án volt meg a mensid,akkor nem késhet még 4 napja mert pont ma kellene megjönnie.
2017. aug. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!