Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladék + esemény utáni...

Előváladék + esemény utáni tabletta. Terhes leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párom hétfőn jött át hozzám és szerdán délelőtt lefeküdtünk. Hétfőn és kedden egyik nap se ment el és nem is volt semmi szexuális közöttünk. Viszont szerdán kiszakadt a gumi az aktus közben ami velünk még sosem történt meg. Hamar észleltük a problémát, azonban a gumiban már volt előváladék, ami a szakadás miatt belém folyt. A pánikolás után elmentem zuhanyozni, utána elmentem nőgyógyászhoz ahol felírtak nekem egy 72 órás tablettát. Kiváltottam, és volt benne egy szem gyógyszer amit még az aktust követő 12 órán belül bevettem. A gyógyszert nem hánytam ki, illetve alkoholt se ittam rá.

Vérzést eddig nem tapasztaltam... pedig már több mint 24 órája hogy bevettem... :(

Előző hónapban 3.-án jött meg, és ebben a hónapban is ma, az az szintén 3.-án kellett volna hogy megjöjjön.

Azonban sajnos elég rendszertelen a ciklusom, és amióta menstruálok megesik hogy 1-2-3 hónap kimarad.

(Tehát a párommal a menstruáció előtti napon voltam együtt)


Arra vonatkozna a kérdésem, hogy úgy hogy csak előváladék került belém, és bevettem a tablettát... Terhes leszek e ... vagy nagyon kevés az esélye? A gyógyszer leírásában az állt hogy kb. 85%-os a hatékonysága.



2017. aug. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen esélytelen szerintem. Kb 99.9999% hogy nem leszel terhes
2017. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előváladéktól is kevés az esélye, de még ha tablettát is vettél be.. Gyakorlatilag 0. Amúgy azt áruld el lécci, ha rendszertelen a cikousod, honnan gondolod, hogy pont ma kéne megjönnie? De késhet a melegtői is akár, egy barátnőm pont ma mesélte, hogy mindig pontos neki, és most 4 napot késett (mi legalábbis a melegre fogtuk).
2017. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, és nem is leszel.
2017. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es sztd ha 1-2-3 honap kimarad az normalis? :d nem nem vagy terhes... De mondjuk ha nogyogyaszhoz ezzel elmennel az se lenne hulyeseg...
2017. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!