Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez erkölcstelenségnek számít?

Ez erkölcstelenségnek számít?

Figyelt kérdés
egy férfi felajánlotta, hogy úgymond szexkapcsolat legyen köztünk, de nekem ilyesmire nincs szükségem. én gyereket akarok. október óta fogamzásgátlót szedek, így elméletileg védve vagyok, de most pár napig antibiotikumot is szedek, ami ugye csökkenti a hatását, és így van egy kis esély teherbe esni. szóval mi lenne, ha párszor megdugatnám magam vele, aztán faképnél hagynám, hátha terhes leszek? megmondom majd neki, h szedek tabit, így nem kell gumi, és ezzel valójában nem is hazudok, mert tényleg szedem. mielőtt lehurrognátok, tudnia sem kéne a gyerekről, nemhogy gyerektartást fizetni, a pénzzel nincs gond. szóval ő utána élhetné tovább a kalandokkal teli agglegényéletét boldog tudatlanságban, én meg kapnék ajándékba egy gyereket, ha szerencsém van. :D

2017. aug. 4. 17:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Annak számít. Te fordított helyzetben nem éreznéd annak? Ha mondjuk 15 év múlva kiderülne, hogy van egy gyereked, és esélyed sem volt részt venni az életében?
2017. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Eddig jól néz ki de amikor meglesz a gyerek és megtudod hogy mennyi pénzt lehet kicsalni belőle akkor úgyse fogod visszafogni magad.
2017. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülni fog a gyerek, ha ezt elmeséled neki! Vagy hazudni fogsz neki egész életében?
2017. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kamu, ugye?
2017. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen az.

De ha gyereket akarsz, minek szeded a bogyót?

Kicsit értelmetlen így.

Ennyi erővel kamuzhatnál is h szeded. Így us úgy is gerinctelen dolog

2017. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
menstruacios gondok miatt muszaj szednem
2017. aug. 4. 18:10
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Erkölcstelen és számító kis nőcske lennél,ha megtennéd. Tudod annak a gyereknek is lenne joga úgy felnőni hogy ne adj isten ismerje az apját az a szerencsétlen!! Annak az apának is joga van tudni ha gyereke születik,és joga van az életébe részt venni,ha tetszik ez neked ha nem. A másik lehetőség,konkrétan elmondod ezt neki,hogy te gyerekre vágysz,nem akarsz társat,magad is megállod a helyed a gyerek nevelésben,megcsinálja-e neked,úgy hogy ha nem akar részt venni a nevelésébe nem kell! Ez lenne ebben az amúgy nagyon BETEG elképzelésben a leghelyesebb. Amúgy igaz itt nálunk nem engedélyezett a béranyaság (még is van ilyen..) úgy alkalmi gyerek csináló nevét elhallgató férfiak is léteznek..próbálkozz olyanokkal..hátha.. :D hihetetlen önző vagy amúgy!! De sok szerencsét!
2017. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Nos, én is a fiam 18 éves korában tudtam meg, hogy tőlem van. Mondjuk a nagy összeborulás elmaradt, de jól megvagyunk. Sajnos más-más országba sodort minket az élet, de ha tehetjük, összejövünk, megropogtatjuk egymás csontjait. Kérdező, ha ilyenre vetemedsz, a saját érdekedben olyannal tedd, akit nagyra tartasz. Akire felnézel, akit becsülsz. Mert több ezer nap minden percében az ő vonásait látod majd, és nem mindegy, hogy milyen emlékek fűznek hozzá. Azért sem mindegy, kitől lesz, mert neked is számít majd, hogy a gyereked vagonrakásból, vagy főmérnöki fizetésből próbál eltengődni a következő fizuig.
2017. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és hogy a kérdésre válaszoljak, semmi erkölcstelenséget nem látok benne. Az apa örül majd, ha megtudja, mert az élet alapvető célja a génjeink továbbjuttatása. Az, hogy az ember igyekszik más magasztos célokkal is megtölteni, csak hab a tortán. Mondjuk nagyobb boldogság részt venni a nevelésében, de ennek híján megelégszik majd a kész eredménnyel is. Ha a pénz nem számít, az feltehetően azt jelenti, hogy a szüleid is elfogadnák, így tehát ha nem is a klasszikus családmodellben, de nem is csonka családban cseperedne.
2017. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
szivem, lehet, hogy anyagiakkal nincs gond, de ott fejben hibádzik valami nagyon.........
2017. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!