Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel pettingeltünk....

Barátnőmmel pettingeltünk. Még szüz, és mindig kezet töröltem és mostam is. Kizárt, hogy terhes, ugye?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő, hogy barátnőmmel június 15.-én pettingeltünk. A péniszemet ( kicsit előváladékosan odatettem a hüvelyéhez, de nem helyeztem be, és nagyon picit volt olyan.) Szóval... Ezek után 2 héttel, a vártnál 4 nappal előbb megjött neki. Ez után Július 26.-án ismét sor került a Pettingre.... Ezúttal ez az eset nem történt meg. Miközben ő elégített ki engem én is hozzáértem a péniszemhez... Ezek után simogattam, de mindig megtöröltem a kezem... Mikor megtörtént az orgazmusom kezet is mostam és megtöröltem a kezem is. Ezek után pedig ( az eset után kb 1 órával) megujjaztam a barátnőm, de véleményem szerint esélye sem lehet, hogy így teherbe essen.... Mindezt hozzá teszem, hogy az ujjaim is tiszták voltak... és a júniusi eset miatti terhességet kizárom, mivel ugye azután 2 héttel megjött neki... Jelenleg A mostani mensit Júli 28.-ra számolta, de neki még tényleg nagyon változó, arra is volt már példa, hogy kimaradt... Mind 2-en szüzek vagyunk. Kérlek, minél előbb válaszoljatok!!!!!!

#petting #Lehet-e terhes?
2017. aug. 6. 00:10
 1/9 anonim válasza:
83%
Vedd a babakocsit, apuci
2017. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kiegészítésként: 16 évesek vagyunk, és az utóbbi időben így történtek a menstruációi:


Március 2 - Április 17 - Május kimaradt - Jún 2-3, Jún 28 - Júli kimaradt - Aug?

2017. aug. 6. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Na, most, hogy megtudtuk, hogy 18 év alatti vagy, nyugodt szívvel töröltethetem a kérdésedet.
2017. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Figyelj, szerintem sok ilyen kategóriájú komment van, és hidd el, rengeteg közülük 18 év alatti.... Szerintem el lehet nézni, fontos lenne tudnunk!
2017. aug. 6. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:
De legalább lenne annyi eszed, hogy ne írd le... Vagy hazudj.
2017. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
47%
Nem terhes, az biztos. Lehet megint kimarad neki, vagy ki tudja.
2017. aug. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Ha ennyire tajekozatlanok vagytok, jobb lenne ha mindenki max sajat magahoz nyulkalna, mert meg a vegen az aktust is osszekeveritek valami massal, foditva veszitek be a tablettat, vagy rosszul huzzatok fel a gumit, vagy elotte-utana beteszed kiveszed neki, de csak felig, meg nem oda, meg nem is ugy, es utana johettek ide felvaktva oicsigni, hogy most akkor lehetek terhes? A baratnom lehet terhes?

Komolyan nrm ertem.

Nemelyik fiatal 14-15 evesen a szulo gyerek kapcsolat temaban osztja az eszt, hogy milyen a szulo, meg hogy hogyan kene gyereket, meg kioktat felnotteket a gyerek nevekesrol, csak mert onpont abban a korban van, es azt hiszi jobban tudja, meg neki kulonben se mondja meg senki.....erre itt meg a terhesseg temakorben kozepkori sotetseg uralkodik a 14-16, de meg neha a 18 evesek koreben is a biztonsagos szex-el kapcsolatban!

Miert olyan rettenetes akkor teherbe esni, ha ti mar ugyis mindent tudtok arrol hogyan kell gyereket nevelni? Nem ertem mi bajotok van nektek....

Kb mintha valami felig agyhalott, tudathasadasos tini korosztaly kezdene felutni a fejet ezen az oldalon....

2017. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszeljen rá, mert attól is késhet. De mennyivel egyszerűbb lenne, ha először te ujjaznád meg, aztán ő elégítene ki, nem kéne aggódni.
2017. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
23%
Még szűz de megujjaztad😂😂😂😂😂 te is egy ritka idióta vagy 😂😂😂
2017. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!