Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után kb.10nappal felesle...

Aktus után kb.10nappal felesleges még tesztelni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen. A menstruáció napján leghamarabb, ha nem jött meg. Vannak tesztek, amik korábban is kimutatják,de én csak azt találom biztosnak, amikor már elmaradt a mensi. Nekem holnap kéne megjöjjön, de nem fogok tesztelni, legközelebb holnapután, ha addig nem jön meg.
2017. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
2-3 nap múlva már lehet. Reggel csináld!
2017. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálam nem pontos a menszeszem,volt mikor késett és nem voltam babás,így a leghosszabb ciklusomhoz időzítem a tesztelést.Nekem azóta is fájdogál a cicim.Szorítok neked és magamnak is hogy pozi legyen :)
2017. aug. 7. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, felesleges, mert nincs annyi hcg a szervezetedben, h kimutassa. Aktus után 14 nappal lehet leghamarabb tesztelni.
2017. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Várj még min. +1 hetet
2017. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
.... ..🙄🙄 NEM AKTUS UTÁN KELL SZAMOLNI! Hanem ovulációtól. Tehat ovu utan 10-14 nappal már lehet, vagyis erdemes tesztelni. De inkább varj még 2-3 napot
2017. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha az ovuláció is az aktus környékén lehetett,akkor lehet mutatna valamit.Mivel nem tudod pontosan,így érdemes megvárni még legalább 4-5 napot,mert ha mondjuk ovu előtt 2-3 nappal voltatok eggyütt,attól még lehet alakul valami,de a teszt nem mutatja és ugyanúgy csinálhatsz egyet 1 hét múlva.Megy a drukk!
2017. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike :)))Én is úgy számoltam hogy 1hét múlva tesztelek először.
2017. aug. 7. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!