Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitol lehet szerintetek? 17L

Ez mitol lehet szerintetek? 17L

Figyelt kérdés
Baratommal megszakitasosan szexelunk. Mar 5 eve meg van ugyhogy tuti beallt, de az utobbi par honapba rendszertelen, mert mindig par nappal vagy 1 hettel elobb jon meg. Elozo honap vegen egyutt voltunk es felig elment belem, azota eltelt kb 2 es fel het, gorcsolgettem meg minden szoval csinaltam egy tesztet ami negativ lett, talan egy nagyon nagyon halvany csik volt rajtam, de lehet csak odakepzeltem..elozo heten megint ereztem azt a gorcsolgeto erzest, es mar par napja megint. Szurkal, szedulok, faj a fejem egesznap, es nagyon sokszor jarok pisilni mostanaban. 1 het mulva kell megjojjon. Szerintetek?
2017. aug. 9. 21:54
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja es lassan 1 eve megszakitasos modszert alkalmazunk.
2017. aug. 9. 21:55
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Megszakítással pont ennyi idő után szoktak teherbe esni. Pláne, ha csak félig sikerül megszakítani. Garutulálok anyuka.
2017. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Lehetsz terhes, mert a megszakításos módszer nem védekezési módszer!
2017. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
47%
A ciklusod hanyadik napján ment el benned félig?
2017. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

A halvány pozitív is pozitív. Gratulálok, anyuka!

Csinálj új tesztet, lehetőleg reggel.

2017. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
gratulálok a babához! (jó kis esti kamu kérdés...)
2017. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

De mondom szerintem a masodik csikot csak odakepzeltem mert tenyleg alig latszott..(nem reggelibol csinaltam), meg varom a mensim napjat es ha kesik akkor csinalok ujabb tesztet.

Utolso:) kamu kerdes? Magyarzd meg miert:) jaaa hogy ilyen nem tortenhet meg egy emberrel sem? Jaj bocsanat!:')

2017. aug. 9. 22:15
 8/28 anonim válasza:
75%

Én amúgy börtönbe küldeném az olyanokat mint te. 1000szer le lett írva itt is, meg mindenhonnan az folyik hogy a megszakításos módszer nem megbízható egyeltalán!

Remélem nem vagy terhes a gyerek érdekében, de simán van rá esély.

2017. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f...ért megszakítással védekeztek? Évente 100-ból 30 nő esik teherbe így. Lehet hogy te vagy az egyik. Miért nem lehet már felfogni emberek? Itt emberéletekről van szó, nem játék.
2017. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
9-es, azért mert az abortusz manapság mintha semmi se lenne. nem vagyok abortusz ellenes, vannak esetek amikor teljesen elfogadom, de ez gusztustalan szerintem is, hogy valaki nem képes védekezni, aztán meg megy nyolcadjára kapartatni magát.
2017. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!