Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mert nem lehetek terhes?

Mert nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
nem is tudom hol kezem el.nahyon szeretnek babat a volegenyemmel de nem sikerul valamilyert lehet azert mert annyira aakarunk?minden holnapba teszteket vegzek ami negativ.nem vagyunk minden nep egyutt hetente 3szor vagy 2szer .probalkoztunk a menzez elott es menzez utan de nem sikerul.mama vettem JUTAVIT ez a gyogyszer neve azt monta egyik baratnom hogy ez segit a tehrbe eseshez?nagyon kecsegbe vagyok esve es amikor csinaljuk a teszttet el kap a siras hogy nem vagyok terhes.orvsnal tobbszor is voltunk es semmi bajunk

2017. aug. 14. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Talán normális helyen kellene olvasni a témáról!
2017. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi ésszel ne szaporodj. Köszi.
2017. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
neked meg enyi eszel nem kellene ide irnod!masok erzelmein nevec es oltogatod az embereket nem vagy te tuz olto hogy oltogas.
2017. aug. 14. 18:31
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Hú hát fájt végig olvasni is. Magyar vagy?
2017. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de tudja a gyerek, hogy rossz helyre menne, ha az anyja még a 8 általánost sem végezte el. :( Ha megsértődsz, ha nem, inkább írni tanulj meg, hogy ne szégyelljen a gyerek, amikor majd másodikos korában lehagy téged a tantárgyakban.
2017. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó, hülyeséget ne írj. Sajnos egy baba sem tudja hova erkezik akkor nagyon sok hatranyos helyzetu es buta nem szaporodhatna.. hozzank akkor miért nem jön? Nekem van szakmám és érettségim. Vagy a kisbabák a diplomára hajtanak?

Eleg fajdalmas a kérdező helyesírása, de amit írsz hülyeség!!

Kerdezo komolyan remelem h kamu h így irsz vagy töröd a magyart.


Menj el egy jo nődokihoz

2017. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem miért veszi magára, akinek nem inge...
2017. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen magyar de szerintem ez nem szamit hogy milyen szarmazasu vagyok csak boldog akarok lenni egy babaval es a parommal.te beszelsz az okosagraol jajj istenem te buta primitiv vagy szeretnel olyan okos lenni mint mi a volegenyem jogasz ha mar tudni szeretned en meg most erecsegiztem le.nem kel egybol magadbol ki indulni es le nezni az embereket soproges a hazad korul ne masok tajekan
2017. aug. 14. 18:40
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Jó, ez tuti kamu. 🤣🤣🤣
2017. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a peteérés a két menstruáció közötti középidőben van, ezért menzesz előtti és utáni napokon kisebb a teherbe esés esélye. Nem írod, hogy milyen "mélységben" voltatok kivizsgálva, de a legegyszerűbb egy spermavizsgálat. Fogamzásgátlás nélküli rendszeres nemi élet esetén csak 1-2 sikertelen év után ajánlatos alaposabb kivizsgálást elvégezni. Arra már utalni sem merek, hogy anális közösülésből sem lesz gyerek (utalok Veres Pál szexológusnak a népszerűsítő előadásokon szerzett tapasztaltaira).
2017. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!