Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesseg vagy PMS tünetei?

Korai terhesseg vagy PMS tünetei?

Figyelt kérdés
Sziasztok!18eves vagyok es 12eves korom óta mestrualok.multhonapban megjott 13.-an a mestruaciom. Ebben a honapban a naptar szerint 10.-en kellett volna megjonnie de mar 6napja kesik.vannak furcsa tunetek a vart mestruacio napjan görcsölt a hasam és a derekam is fájt egybe es azota minden nap eg a gyomrom van hogy néha egy kicsit megszedulok pl. Ha hirtelen felkelek az agybol.kremszeru folyasom van, es ma a cicim is feszul eleg faradekonynak erzem magam. Ti mit mondtok korai terhesseg lehet? Ha az memnyi idos lehet? Vagy valami mastol lehetnek ezek? Akik ugyan igy ereztek magukat irjak meg Mielobb varom a valaszotokat

2017. aug. 16. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesen hasonló tüneteim voltak én akkor már 6hetes voltam! Szerintem tesztelj!
2017. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és megtudod. Ha tényleg 18 éves vagy, akkor elviekben bioszból idén tanultátok az emberi testet vagy általánosból is megmaradhatott már emlék felvilágosító óráról, hogy mi a fenét kell csinálni, ha nem jön meg.
2017. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy terhesség lenne, de mivel nem tudok helyettesíteni egy UH készüléket, így mindenképp egy nőgyógyász meglátogatása lenne a legcélszerűbb. Egyrészt a terhességet ő fogja tudni 100%-ban megállapítani, másrészt ha mégsem terhességről van szó, akkor ott helyben tud segíteni ha esetleg más probléma lenne.
2017. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!