Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak a...

Terhes vagyok vagy csak a mensi elojele?

Figyelt kérdés
Babat szeretnenk, utolso mensim juli 27-en jott meg, 30 naposak eltalaban a ciklusaim, mult het vegen nagyon megfaztam, es most olyan erzesem mintha meg akarna jonni, nyomas van az alsamban, fajdogal a derekam, csinaltam egy tesztet negativ lett, folyasom is van olyan tejszeru nem nyulos, hanyingerem van, emelygek mar ket napja. Szerintetek lehet terhesseg jele, vagy egyaltalan a felfazastol betudott agyazodni a petesejt ha megtermekenyult? Kerlek szepen segitsetek nagyon aggodok

2017. aug. 17. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
inkább orvost kérdezd erről, de reméljük hamarosan összejön, sok sikert :)
2017. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez még csak a harmadik hét a ciklusodból.


Ha egyáltalán sikerült, még most fog beágyazódni.


De, ha már most ezen stresszelsz, biztos lehetsz benne, hogy nem fog sikerülni, mert saját magadat gátolod.

2017. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!