Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mutat a hőgörbém?

Mit mutat a hőgörbém?

Figyelt kérdés

Igaz még korai, de megnéznétek ezt a hőgörbét? Elvileg 11-én hajnalban volt ovu, ma van a 7. nap. Ha összejött volna a dolog, akkor kb ma kezdődne a beágyazódás.Viszont mindenhol azt olvasom, hogy beágyazódáskor a hő leeshet. Nekem viszont felment ma 36.6ra.

Valamint a mai felment hőmérsékletet lehet nem jól mértem, felkeltem hajnalban pisilni. Utána még aludtam másfél órát és ugyanabban az időben mértem ahogy szoktam. Ez felkelés befolyásolhatja a mérést nagyon? Most kezdtem a hőmérőzést,olvasgatom ezerrel a fórumokat, de annyifélét olvastam, hogy már nem tudom minek higgyek. Sajnos csak pont egyet nem olvastam, hogy a beágyazódáskor felmehet a hő.

[link]



2017. aug. 18. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
még nem volt ovud se ez alapján. nem elég, hogy felmegy a hőd, utána le is kell esnie, és aznap van az ovu.
2017. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem forditva? Ovu előtt leesik és ovu napján megy fel? Fene enné meg, hogy két nap elfelejtettem mérni :(
2017. aug. 18. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!