Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos! HA MEGJÖTT A...

Picurcica kérdése:

Nagyon fontos! HA MEGJÖTT A MENSIM LEHETEK E TERHES?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy július 4-en lefeküdtem a barátommal használtunk gumit az. Ő azt állítja hogy amikor hihuzta a vaginám körül vmi feheres cucc volt ő szerinte sperma minden esetre kétségbe estünk bár ő tapasztalatlan és szűz volt de szerintem csak sima feher folyás lehetett. Minden esetre ezek után MEGJÖTT rendes időben júl 19én viszont ebben a honapban kesik a menzeszem már 3napja es félek hogy megis terhes vagyok . a tehesség egyik tunetet sem tapasztaltam

2017. aug. 19. 06:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Biológia órán figyelni kellett volna.
2017. aug. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami normalis es megértő valaszra lenne szükségem flegmák kiméljenek konkrét választ szeretnék felesősen szexeltünk hiszen VÉDEKEZTÜNK
2017. aug. 19. 06:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, biztosan nem vagy terhes.


Nagyon sok lánynak/ nőnek ez az aggodalma mostanság, hogy késik a mensije. Nyáron a nagy meleg miatt is késhet, én is jártam már így.

2017. aug. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tesztelj..itt senki nem fogja tudni biztosra megmondani.
2017. aug. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 19. 06:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor a gumi nem szakadt ki. Szerintetek az amit ő látott lehet e az én nedvem?
2017. aug. 19. 07:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, lehet hüvelyváladék.
2017. aug. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem ertem ha már akkor azt hittétek baj van akkor miert nem néztétek meg az óvszert..hogy az nem lyukadt e ki
2017. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem volt kilyukadva es gondolom hogy a gumi pereménél nem tud semmi kifolyni es miután ő elment rögtön ki is vette
2017. aug. 19. 09:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezredik ilyen kérdés, nyugodtan visszakereshettél volna.

A hüvelyváladék ugyanúgy néz ki, mint az ondó, senki meg nem mondja, hogy melyiket láttátok.

Ha a gumi lyukas, akkor széthasad észre lehet venni, így gyártják direkt.

Ha megjön a menzeszed akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes.

3 nap késés bárkinél előfordul, semmit nem jelent.

Van terhességi tesztcsík 400 forintért a rossmannban, dm-ben, aktus után két héttel már kimutatja a terhességet.

2017. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!