Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel óvszerrel védekezü...

...D.... kérdése:

Barátnőmmel óvszerrel védekezünk szex közben nehogy "baj" legyen, ráadásul még el sem megyek benne hanem előtte kiveszem, azonban múlt hónapban 6napot is késett neki, aztán megjött, most pedig már két hete késik és még semmi. Mire lehet gondolni?

Figyelt kérdés
Kell izgulnom??
2008. okt. 19. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nagyon rendszertelen a menszije... barátnőmnek is volt olyan hogy 1-2 hónap kimaradt XD ha többször is előfordul akkor lehet hogy érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulni
2008. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell izgulnod,bármitől késhet neki(stressz,betegség)
2008. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oké..bakker most szólt ..hogy megjött neki..végülis azért izgultam mert..néha fájt a hasa..pl ma is..és ugye akkor szokott neki fájni mielőtt megjön..de nem jött meg csak fájt...na de most végre..

Igen egyébként megy dokihoz mert ez nem oké így...köszi nektek

2008. okt. 19. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!