Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kerdesem lenne, hogy a...

Holhos_dalma19 kérdése:

Olyan kerdesem lenne, hogy a 10 hetes terhesseget mar kimutatna a teszt? Vagy mondjuk az 5-ot? A menstruaciom nem jon meg. Szurkalok, faj a derekam es a mellem. Volt 5 negativ tesztem. Fogamzasgatlot szedek, de nem tudom mi van.

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 13:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azt irtad nem jott meg. Ez alatt azt erted, h kihagytad a szokasos egy hetet es nem jott meg? Ugye nem fogamzasgatlo szedes alatt varod a mensit?
2017. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló szedésekor van akinek nincs megvonásos vérzése
2017. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Tuti jól szeded a gyógyszert? :\
2017. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen,kihagytam a szokasos egy hetet es nem jott meg..Neha elfelejtem bevenni a rendes idobe,de altalaban utana fel oraval kesobb eszembe jut es beveszem?

Az is okozhat ilyet?

2017. aug. 22. 20:43
 15/24 anonim ***** válasza:

1-2 óra eltérés még nem okoz bajt...


10000%, hogy nem vagy terhes, de irány a doki, mert valami gubanc van. Ez a gyógyszer lehet neked nem jó és le kell cserélni. Fölöslegesen tesztelnél érzékenyebbel. Ha terhes lennél már minden kimutatná.....


Irány a doki!

2017. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Pedig tiszta terhessegi tuneteim cannak.Meg is negativ a teszt.Nem ertem akkor mi lehet,
2017. aug. 23. 12:17
 17/24 anonim ***** válasza:

Terhességi tünetek megegyeznek a pms tünetekkel.


Ha baba miatt van terhességi tünet akkor már a teszt is pozitív, mert terhességi tünetet hcg és az emelkedett progi okoz. Mivel a teszted negatív így biztos, hogy nem baba. Meg pszichésen is ezen kattogsz... Míg én babát akartam, az összes létező terhes tünetet produkáltam felváltva minden ciklusban.... Mikor terhes lettem az viszont garantáltan egyértelmű volt.


Nem vagy terhes.

2017. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Szerintem csinalok meg egy tesztet,mert nagyon ugy erzem,hogx az vagyok.Meg feheres tojasszinu folyasom van vagy mi.

Vagy lehet fertozes is,de annak nem tudom milyen jelei vannak.

Ja meg mondjuk ha egy kicsit felborult a gyogyszer szedesem,az okozhat ilyen tuneteket?Vagy mondjuk a mensi elmaradtat?

2017. aug. 23. 13:57
 19/24 A kérdező kommentje:
A derekam is nagyon faj,a hasam huz.a mellem is faj,meg mindig azt erzem mintha lazas lennek...
2017. aug. 23. 14:04
 20/24 A kérdező kommentje:
Keves vizelet mintabol is kimutatja a teszt az eredmenyt?Mert a mai napon csinaltam egy erzekenyebb tesztet,de az is negativ lett.Remelem igaz is az eredmeny.
2017. aug. 24. 14:02
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!