Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e igy terhes a baratnom?

Lehet-e igy terhes a baratnom?

Figyelt kérdés
A mai nap tortent egy kisebb baleset, kiszakadt az ovszer aktus kozben. Ereztem egy kis pukkanast, es egybol kivettem, es lattam, hogy kiszakadt. (Nem mentem el.) Utana egybol megmosta. Baratnom eppen a menstruacioja 3. napjan van. Ha a ciklusanak ennyire az elejen van, illetve amiket leirtam, lehet igy baj? A valaszokat elore koszonom.

2017. aug. 22. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélye kb mint a lottó ötösnek.
2017. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem lesz terhes nyugi:)!
2017. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2017. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat :). A leirasom majdnem pontos, viszont annyit kifelejtettem, hogy valoban nem mentem el, de elotte 1-2x majdnem, de visszatartottam, Ez esetleg befolyasolhat valamit?
2017. aug. 22. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Az ilyen minek szexel aki ennyire kisgyerek még?!
2017. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem terhes :)
2017. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonjuk szepen az eddigi valaszokat, sok gondolkodas utan, de vegul megiscsak bevallaltuk a tablettat (tudom, nagyon rossz szervezetenek), de egy gyerekhez meg fiatalok vagyunk valoban. Az utolso elottinek pedig uzennem, hogy szerintem azert elegge figyelunk arra, hogy megfeleloen vedekezzunk, annyira azert nem vagyunk kicsik. Es egyebkent ez barkivel megeshet, igy alakult. Koszonjuk :)
2017. aug. 22. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért azzal legyetek tisztában, hogy hiába mossa meg vagy mossa ki az semmit nem ér, ha netán még történne ilyen "baleset".
2017. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!