Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés

3 napja késik a mensim.

A nemvárt napján teszteltem egy tetes teszttel NEGATÍVAT második mintából clearblue vel teszteltem POZITÍVAT.

Vettem egy tesztet amiben 2 db volt az egyik NEGATÍV másik mintából a másik POZITÍV.

Ma reggel x epil (2db os) eloszor NEGATIV kb 1-2 perc mulva POZITÍV. Uebből a mintából a netes először negatív aztán halvány POZITÍV.

Van egy teszt amire az van irva h akar 6 nappal az esedekes mensi elott (2.gyerkocomnel megbizhato volt) azt beledugtam egybol szep POZITIV.


Zavarnak a negatív halvany pozitiv tesztek.

Azert nezegetem mert varnam h erosodjenek a csikok. (Bar hulye vagyok mert nem kizarolag uolyan tesztet hasznalok)

Ma vagyok a 16. Dpo-n.


Azt mindjak a neg teszt tevedhet a poz nem.


Nagyon szeretnenk a babat.

Orulhetunk v nem?

Ki mit gondol?


Koszonom



2017. aug. 26. 07:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Legközelebb olvasd el a tájékoztatót, hogyan kell tesztelni.

A halvány pozitív az pozitív. Sikerült teherbe esned. 6-7 hetesen menj dokihoz, ha addig nem vérzel, ha van szívhang, nem méhen kívüli, akkor már lehet kicsit örülni.

2017. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy tenyleg fura, hogy az egyik pozitív, a másik meg negatív. Szerintem kérj időpontot dokihoz úgy, hogy minimum 6-7 hetes legyél. Akkor már ő is biztosat tud mondani.
2017. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves első. Köszi a valaszt. Jól esik h azt írod terhes vagyok. De a reggeli első mintából tesztelt negativakra mit mondasz?

Most vagyok 5. hetes 4-en megyek dokihoz de nyilvan csak durazsak lesz meg uh felesleges. Jó azt megerositi h mehen beluli.


A hcg 2-3 naponta duplazodik igy a napok elorehaladtaval a tesztnek erosodnie kellene nem stagnalni v negativat mutatni.


De azert megnyugtattal kicsit.


2. Valaszoló igen Te érted mi a bajom. Egyszerűen nem tudom miért van neg tesztem. Semmi koze ahhoz, h 10-25-50-es erossegu. Ket egyforma erossegu es markaju teszt hol negativ hol eros pozitiv hol halvany pozitiv.


Nem akartam a valaszt senki szajaba addni de nyilvan attol tartok h csokken a hcg-m. :(

De meg remenykedek mert vannak a dragabb tesztek amikrol leugrik a 2. csík.

Nem ertem. :(


Koszonom az eddigi valaszokat

2017. aug. 26. 08:07
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék egy digitáls tesztet. Ha terhes vagy az megmutatja kb hány hetes. Nem járkálsz éjjel pisilni? Nem lehet nem elég koncertlált? A másiknál két pisilés között több iő telt el? Képet tudsz feltenni?
2017. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Szia utsó!

A nemvart napjan reggeli mintából netes teszt negativ 7:00-kor. (Elotte hajnal kettokor pisiltem)

Aztan 10:30 digiteszt pozitív:


[link]



Aztan van ilyenem:


[link]


Ilyenem: ez ma reggeli


[link]


Es ilyenem ez is ma reggeli UABBOL A MINTABOL


[link]


Es igen folyton pisilnem kell. A hom 37,5 ezt PÉ-tol merem es amikor eloszor a digiteszttel pozit teszteltem aznap reggel lett 37,5 es nem esik ez mondjuk jó jel.


Koszi h egyutt gondolkodsz velem

2017. aug. 26. 09:40
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kel esz nelkul 80 tesztet megcsinalni mert akkor nem tud elegge kincentralodni a vizelet es magadat szivatod.


1 teszt, ket-harom nap mulva egy masik hogy erosodott-e es ennyi. A pozitiv az pozitiv, akkor is ha halvany.

2017. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megértem, hogy aggódsz és izgulsz, de a teszt nem ellenőrizgetésre van, hanem kimutatja neked a terhességet, egyszer. Ha nagyon biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor kétszer, de nem ezerszer. A saját bőrödön tapasztalhatod, hogy ez miért nem jó. Nyugodj meg! Vegyél EGY új tesztet, holnap reggel csináld meg, és utána irány az orvos pár hét múlva, hiszen valószínűleg sikerült! :)
2017. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, most néztem meg a képeidet. Van amelyik egyértelműen pozitív, a halvány pozitívak is azok. Igazából már nem is értem mit aggódsz?! :) Nyugodj meg, kérlek! :)
2017. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Különböző teszteket használtál, így nem lehet ebből erősödést vizsgálni, a teszt erősségéből amúgy sem lehet következtetni semmire. Én mikor elhalt a magzatom egyre erősödő tesztjeim voltam és mégis ez történt.

Nem kell több tesztet csinálnod, terhes vagy. Ha nem vérzel, akkor ne aggódj.

2017. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak negatív tesztek is, mert egyrészt ugyanabba a pisibe dugdosod, másrészt túl sok tesztet csinálsz. A terhesség korai szakaszában nem biztos, hogy minden teszted full pozitív lesz, ezt gondolom Te is tudod. Szerintem az újabb tesztekkel magadat akartad nyugtatni, de a tesztek nem erre valók és láthatod, hogy nem is válnak be ilyen célre.. Ahogy 2 kommenttel előbb írtam, még EGY teszt, holnap, és nyugi!
2017. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!