Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Parommal ugy dontottunk itt...

Parommal ugy dontottunk itt az ido a csalad alapitasra! Kerdesem a kovetkezo?

Figyelt kérdés

Milyen terhesvitamint, vagy vitamimokat tudtok nekem ajanlani fogantatas elottre valamint az elso 12hetre.

25/N



2017. aug. 29. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
folsavat mindenképp, d vitamin is jól jöhet, meg terhesvitamint is szedhetsz pl femibion
2017. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
E vitamin és folsav
2017. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Elevit Complex. Minden benne van.
2017. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ;)
2017. aug. 29. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Femibion, a fogantatás előttre most dobták piacra a Femibion 0-át, ez kimondottan a tervezés időszakára van, ha pedig megfogant a pici, akkor femibion 1, majd a 2. Én ezt a vitamint szedem, nekem bevált, nem kell mellé másf szednem külön, tökéletes a vérképem.
2017. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tervezesre folsav e vitamin d vitamin.


Ha sikerül a baba akkor terhes vitamint. Azt meg ki kell majd kiserletezned melyik a jo neked. Ha van valami bajod akkor orvost kérd meg hogy javasoljon neked. (pl nekem az endokrinológus a jod miatt a gravidat es a femibiont javasolta mert pajzsmirigyes problémám van.. Nem tudom miért ezt a kettot de ezeket kipribaltam es a gravida nem vált be mert égett a gyomrom meg szorulásom lett tole igy a femibion maradt)


Szoptatashoz tervezek jutavitra váltani. Az olcsobb es sok jot mondanak róla. Remélem beválik.

2017. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Terhesvitamin elso babanal gravida volt de a verkepem sose volt kielegito..vmi tul sok vmi nagyon keves , a vas beka feneke alatt 100meterrel volt. Hozzateszem a vasammal par eve gondok vannak , transzfuziom is volt sulyos vas es verhiany miatt.

Most a 2. babanal elevitet szedem es tokeletes a verkepem! Vas nemhogy nagyon alacsony lenne hanem picit sok is , de vedono szerint ez tokeletes varandossag alatt.

2017. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tapasztalatokat. Akkor kitapasztalom a nekem megfelelot
2017. aug. 30. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!