Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmnek késik a menstruáci...

Barátnőmnek késik a menstruációja mit tegyek?

Figyelt kérdés

30-31 napos a ciklus ideje álltalában de most késik egy hete .17 lesz ... de fáj a hasa és a melle is érzékeny nem vettünk még tesztet . vannak hangulatingadozásai ez észrevehetö . Szüleinek nem meri elmondani én pedig szeretném , hisz csak a szülei és tudnának segíteni benne ... mit javasoltok ? tudom tesztet veszek ... az érdekelne h szerintetek terhes e ..

össze foglalva :

1.alhasi fájdalom

2.hátfájás

3.hangulatingadozások

4.mell feszesebb mint álltalában

válaszokat köszönöm negatívokkal nem nagyon akarok foglalkozni ...



2017. aug. 31. 08:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem látunk bele a hasába, ez olyan dolog amit csak egyvalami mutat ki, a terhességi teszt. Hiába kérdezgeted itt, nekem is és fáj épp az alhasam , és mégsem vagyok terhes.
2017. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene megírnod, hogy védekeztetek-e, nem azt, hogy fáj a háta...

Ha nem védekeztetek, akkor persze, lehet, ezt nyilván te is tudod. De itt senki nem lát a méhébe! Egy tesz 400 ft, reggel rápisil és 3 perc múlva megtudjátok mi a helyzet.

2017. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
47%
Addig minek szóljon, amig nem biztos, hogy terhes? Nem kell paráztatni a szülőket. A tünetek simán lehetnek menzesz előtti tünetek, egyáltalán nem biztos, hogy teherbe ejtetted.
2017. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez így önmagában nem jelent semmit. Azt se írtad meg, hogy védekeztetek.

És jó lenne, ha mindenki megértené már, nekünk itt fogalmunk sincs róla, hogy terhes lehet, vagy nem. Akinek van esze, az nem találgat. Teszteljetek. Hülyeség addig bármibe beleélni magatokat.

2017. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
1 hete kesik? 17 sincs? Terhes tunetek? Itt tesztek fel hulye kerdeseket teszteles helyett? Ajjajjj.....
2017. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, van oka a kérdésnek, volt valami védekezés nélkül, most meg egy hete késik a vérzése. Terhességre utaló jelek is vannak.

Én arra tippelnék, hogy terhes.

A halogatással ez nem fog megváltozni, nem múlik el magától (de, 9 hónap múlva...), úgyhogy ha nem akarja megtartani, gyorsan csináljatok tesztet! DM, Rossmann: hétvégén is nyitva.

2017. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
47%

Tévedsz a szülei nem tudnak segíteni már sehogy. Venni kell egy tesztet és a használati útmutatónak megfelelő módon és ideig reggeli vizeletbe mártani, majd a papíron meghatározott idő elteltével leolvasni hogy terhes vagy nem.

1 hét késés után már kimutatja ha terhes lenne.


De az itt a nagy kérdés hogy védekezés nélkül szexeltetek-e vagy sem?

Mert a felsorolt "tünetek" menstruáció esetén is fennállhatnak. Az se számít hogy eddig nem olyan volt neki, mert nem minden ciklus egyforma, sőt a korral folyamatosan változik.

2017. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
nem védekeztunk de figyeltem rá jó ez relatív de akkor is... ha holnapig nem jön meg tesztelünk ..multhónap 25.én délután jött meg neki ... ja és tegyük hozzá h stresszelt sokat idö is befolyásolhatja sok tényezö igazábol multhónapban is késett neki 5 vagy 6 napot
2017. aug. 31. 09:28
 9/42 A kérdező kommentje:
háta is fáj a baloldala az allhasának fáj még
2017. aug. 31. 09:29
 10/42 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Állj a szülei elé, legalább az anyjával beszélj, hogy para van, egy hete késik, lépni kell valamit.

2017. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!