Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Segítsetek kérlek!Az a helyzet,hogy kb 1 hete leszoptam a barátomat,elélvezett,és utána hatolt belém.Letörölte,meg minden,de óvszer nélkül történt,fogamzásgátlót pedig nem szedek.Tudom,egy idióta voltam,miért engedtem óvszer nélkül,ezeket mondani sem kell,tisztában vagyok vele.Az lenne a kérdésem,hogy azóta ingerlékeny vagyok,meg kicsit kívánós is,bár azt nem számítom jelnek,mert világéletemben az voltam.Illetve 2 napja előjött egy olyan,hogy óránként éhes leszek.De ez a kilyukad a gyomrom típusú éhség.Ennyi jelt vettem észre,a mellem nem fáj,nem vagyok rosszul,ha eszem,akkor sem,ilyenek.Szerintetek lehetek terhes?Kérlek normálisan írjatok,nagyon be vagyok parázva.Illetve ha veszek terhességi tesztet,mennyi idő után mutatja ki pontosan?

17/L



2017. aug. 31. 10:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,és mikor belém hatolt,csak kb 1 percig volt bent,egyéb okok miatt,szóval az élvezés közelében sem járt.
2017. aug. 31. 10:19
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy het utan nincs terhessegi tunet..azt sen irtad , h mikor kell megjonnie v kesik e.. de ennyitol nem leszel terhes.

Teszt elvegzese utan 3perccel mar latod az eredmenyt.

2017. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megtörölte, és 1 percig volt benned, akkor szerintem nem.
2017. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 cukicsillag2017 ***** válasza:
Ha ez egy hete történt, akkor még nem érezhetsz semmilyen terhességi tünetet. Azok a menstruáció elmaradása után jelentkezhetnek. Mikor kellene megjönni a vérzésednek? Az is fontos mikor történt az "akció"...mert ha peteérés környékén (félidőben) akkor nagyobb az esély a terhességre. De tünete még biztos nem lehet.
2017. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Istenem..
2017. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd akkor aggódj, ha elmarad a menstruáció, akkor tesztelhetsz is.
2017. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1 hét után még semmilyen tünet nincs és nem is lehet. Bármit érzel, annak nincs köze a terhességhez.

És nagy eséllyel lehetsz terhes, ha jókor voltatok együtt. Ugyanis élvezés után nem ürül ki minden teljesen, a húgycsőben maradnak még spermiumok, amiket azzal, hogy letörölt, nem fogja elintézni. Ha legalább pisilt volna előtte, akkor nagyobb eséllyel ürült volna ki. De így maradhatott bent és ahogy benned volt óvszer nélkül, azzal tökéletesen juttathatott beléd is. Ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj, illetve legkorábban 1 hét múlva reggeli vizeletből.

2017. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá, mert attól késni fog, és még jobban meg fogsz ijedni.
2017. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Többen írtátok,hogy a menstruációmról nek ejtettem szót.Ez igaz,azért,mert sajnos még mindig teljesen rendszertelen.Simán csinál olyanokat,hogy 2-3 hónapig nem jön meg,és emiatt nem is aggódtam,eddig,mikor szűz voltam,mostmár azért para lenne.
2017. aug. 31. 12:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Csinalj tesztet , h megnyugodj es innentol szigoruan gumival szexeljetek ha nem akarsz parazni.
2017. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!