Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vagina vagy hüvely? Hol lesz...

Vagina vagy hüvely? Hol lesz terhes?

Figyelt kérdés

Tudom gáz de na :D

15 vagyok és érdekelne, hogy valójában akkor mi van? Hüvely vagy Vagina" mikor esik teherbe? Ha hová jut be spermium? Persze védekezés tudom. De melyiken át eshet teherbe egy lány/nő?



2017. szept. 2. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, hogy megkérdezted, kíváncsi vagy rá és nem ész nélkül szexelsz,mint ahogy jó néhány korodbeli teszi. A hüvely és a vagina valóban ugyanaz, talán több dolognak is utána kéne járnod ha ezt nem tudtad. De kérdezni nem ciki abból tanul az ember?
2017. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat,utolsó vagyok,a végére !-et akartam
2017. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Pl. mi sem tanultuk a szaporító szervrendszert általánosban, mert az már év végi téma volt és nem jutottunk el odáig. Utolsó órán hebegett-habogott valamit arról a tanár, hogy csak az igaz szerelmünkkel szexeljünk...

Tehát a hüvely és a vagina ugyanaz. Ide kerül be a sperma, aminek a másik neve ondó. Ebben vannak a spermiumok, azaz a hímivarsejtek. Egy részük ki fog folyni, néhány bejut a méhbe (a tudományos neve uterus, de ezt nem használjuk a köznyelvben). Annak a folytatása a petevezető, itt találkozik egy hímivarsejt egy petesejttel, egymásba olvadnak. Ezt az egymásba olvadást nevezzük megtermékenyítésnek. Az eredménye egy darab sejt lesz, aminek zigóta a neve. Ez az egy sejt elkezd osztódni, egyre több sejt lesz, egyre növekszik. Bár a megtermékenyítés a petevezetőben történik, visszakerül a méhbe és ott néhány sejtes állapottól kezdve a méhben fog tovább fejlődni. Amíg nagyon kicsi, addig embiónak nevezzük az új élőlényt, aztán magzatnak.

2017. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A vagina a nők nemi szerve!Nagy szemérem ajkak,kis szemérem ajkak, köztük a csikloval!Hugycso nyilas, huvely bemenet a szuzhartyaval!A hüvely fogadja be a péniszt,gyerek csinalasnal!Szülés közben meg ezen keresztül kerül napvilágra a baba!
2023. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!