Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet hogy terhes...

Szerintetek lehet hogy terhes vagyok? Csak a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
Augusztus 29-én megjött a menzeszem de jelentősen kevesebb volt a szokottnál.5 napig szokott lenni most 4. Napra semmi. Elmúlt. Majd kb rá 1,5 hétre szédelgés, bizonyos ételektől erős hányinger, rossz közérzet. Gondoltam biztos terhes vagyok mert a kislányommal is amikor terhes voltam ugyanezek a tünetek voltak. Mellfeszülés nincs. Csak olyan érzés mint amikor a kislányomat szoptattam és beindult a tejem. Immár 3x csináltam terhességi tesztet de sajnos mind negatív. Szerintetek lehet hogy terhes vagyok? Csak a teszt nem mutatja ki?

#émelygés #Minimális menstruáció #szédülés bizonyos ételektől erős hányinger #negatív terhességi tesztek
2017. szept. 11. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kimutatná a teszt, ha terhes lennél.Egyforma teszteket vettél? Mennyire vágysz a tesóra?
2017. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen... egyforma tesztet vettem....

Igen nagyon szeretnénk mégegy picúrt.... így az eredménytől elszomordtam......

2017. szept. 11. 17:35
 3/9 A kérdező kommentje:

Szédülés, hányinger rendszeresen van a menzeszem sokkal kevesebb volt mint szokott..... hangulatváltozásaim is vannak rendszeresen

Ezért is gondoltam......

2017. szept. 11. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg magadnak idézted elő a tüneteket. A menzesz meg nem minden hónapban ugyanolyan, attól függetlenül, hogy nem vagy már tini. Sajnálom, de lesz ez még így se :) Sok sikert a kistesóhoz!
2017. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük :(
2017. szept. 12. 08:23
 6/9 anonim válasza:
Azóta csináltál tesztet? Kíváncsi lennék az eredmenyre, koszi ha megirod.
2017. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azóta most nem csináltam....

Minden egyes negatív teszt után csalódtam....

29-én kell hogy megjöjjön akkor úgy is elválik.....

Sztem addig nem is érdemes csinálnom...

Vagy szerintetek?

Nektrk mi a véleményetek? :)

2017. szept. 24. 13:40
 8/9 A kérdező kommentje:

Megint megjött..... ugyhogy jobb is hogy nem csináltam tesztet....

Nem hiszem el..... 😭😭😭😭

2017. szept. 27. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom...
2017. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!