Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most mitévő legyek?

Na most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Röviden a sztorim. Másfél éve lassan rajta vagyunk a baba projekten. Sajna eddig sikertelenül. Most lesz majd az átjárhatóságim. Be is jelentkeztem már, mert tnap óta jöttek a mensi tünetek. Viszont még nem jött meg. Nagyon kevés volt WC papíron tnap. Reggel teszteltem de negatív. Pontos 26-27 napra mindig megjön. Igazából kicsit aggódom, hogy mi van ha mondjuk baba van/lesz a dologba, de mondjuk a teszt is csak egy idő utan mutatja ki... a lényeg h ugy nem akarok elmenni a vizsgálatra amíg nem vagyok biztos benne h nincs baba. Szerintetek mit csináljak? A mai a 26. Nap.. jovohet szerda lenne a beavatkozás...
2017. szept. 13. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérvétel ilyenkor már mutatja a hcg-t. Addigra el lehet végezni, akár magán laborban is.
2017. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Ha jövőhéten kedden reggel is negatívat tesztelsz, akkor nincs baba. És mehet a vizsgálat.

Még messze jöv szerda....

2017. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugy van, hogy csak akkor végzik el ezt, ha biztosan nem vagy terhes. Ha nem jon meg illetve késik, akkor vérvétel. Csúnya kifejezessel azt mondta nekem a doki, hogy csak mensi utan csinálja közvetlen mert "nem mossa ki a babat ha van" (belegondolni is szörnyű ebbe) en ugy jártam, hogy februárra volt időpontom, kezdtük vna az inszemet utana, de januar kozepen mar pozi lett a tesztem. :) kívánom, h neked is ez legyen. (mármint most.. Es ne januárban..)
2017. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!