Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, 1-2 nap eltéréssel általában pontosan megjön. Míg nem szedtem a gyógyszert, mindig késett a havim, 3-4 napokat, vagy egy hetet is akár. 2 hete szombaton vettem be az utolsó bogyót és nekem már másnap megszokott jönni, de nem jött meg. Kicsit megijedtem, vártam napokat, aztán kedden vettem egy terhességi tesztet, már este teszteltem negatív lett, de mivel tudtam, hogy a reggeli vizelet mutat biztosat, így reggel is csináltam. Mentem a wc-re, és láttam, hogy az alsóm véres, megnyugodtam, hogy megjött, görcsölt is picit a hasam ahogy szokott. Ez a teszt is negatív lett. Aztan vasárnap megint elkezdtem a szokásos fogamzásgátló levelet, de gyakran járok pisilni, pedig én nem vagyok egy pisilős fajta, meg úgy érzem, mintha terhes lennék, ez csak olyan megérzés. Kicsi puffadást is érzek,de nálam ez nem természetes, és nem hinném, hogy csak fel lennék fázva.

2017. szept. 14. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem csak felváztál.

Biztosra akarsz menni? Mennj Nőgyógyászhoz

2017. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogy lehet az hogy egyszer beveszed egyszer nem a gyógyszert? Azt folyamatosan kell szedni. Menstruáció ideje alatt is. Gyógyszer mellett is lehet terhes az ember főleg olyan esetben ha antibiotikumot kell szednie. Tudom ezt te nem írtad. Menj nőgyógyászhoz.
2017. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan szedem a gyógyszert, de mivel 3 hétig rendesen kell szedni, és van egy hét pihi, amikor un. Placebo tablettàt szedek csak, és ilyenkor jön meg. De te biztosan jobban tudod, hogy hogyan kell szedni:) A szedéssel nincsen baj, tudom hogyan kell szedni..itt az volt a kérdés, hogy lehetséges-e, hogy terhes lehetek. Egyértelmű, hogy tesztelni fogok, stb, de kívàncsi lettem volna, hogy van-e itt valaki, aki tud valami hasznosat mondani.
2017. szept. 14. 20:26
 4/4 anonim válasza:
Ne csodálkozz ha valaki férreérti hogy szeded e vagy sem. Hiszen azt írtad, hogy 2 hete szedted be. Nyilván ezt is kell tudni, hogy tudjon az ember tanácsot adni vagy minden lehetőséget figyelembe venni. Nem azzal jönni, hogy te biztos jobban tudod...
2017. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!