Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy mégis...

Elképzelhető, hogy mégis terhes vagyok? Pl a barnázás lehetett beágyazódásos vérzés, és ezért volt 1 napra rá még kevés a hcg?

Figyelt kérdés
Ápr.11-én jött meg utoljára. Pár napja teszt pozitív lett, aztán nagyon pici barnás pecsételő vérzés. Voltam dokinál, UH alapján kb 3-4 hetes terhesnek mondott. Vérvétel barnázás után egy nappal volt, de minimális hcg volt benne.
2010. máj. 27. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, az orvos azt állapította meg. akkor az vagy, gondolom. vagy miért gondolod, hogy nem?
2010. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a teszt pozitiv volt, az orvos meállapitotta a terhességet, akkot mi a kérdés?
2010. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kételkedsz? Ha az orvos is meg a teszt alapján terhes vagy akkor terhes is vagy. Ez az llapot nem mulik el majd csak 9 hónap mulva. A barnázás miatt ne agodj valaki rendesen menstruál hónapokig. De mindenképpen sólj az orvosodnak.
2010. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kérdésem az,hogy a vérvétel eredménye a barnázás után egy nappal olyan kevés hcg-t tartalmazott,hogy azt mondta a doki,hogy akkor mégsem vagyok terhes...

Tehát lehet-e,hogy beágyazódásos vérzés volt,és azért nem mutatott a vérkép még sok HCG-t?

2010. máj. 27. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet de akkor miért mutattot a teszt is pozitivat. Orvost mindenképpen váltsál mert én ilyet még nem hallotam, hogy egyszer terhes vagy aztán meg nem. De szerintem csinálj megint tesztet.
2010. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Mindenképp váltani fogok.

Nagyon kiakadtam...

2010. máj. 27. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Vagy a másik amire még sajnos gondolni lehet, hogy volt baba csak felszívódott, ugyanis ilyen esetekben a hcg elkezd csökkenni és egy erősebb menstruációval távozik a baba.De remélem, hogy nem így lesz csak azért írtam le mert ilyen is lehet!!Én pl így jártam!Ha viszont beágyazódásos vérzés volt pár nap múlva csinálj új tesztet és ha pozitív akkor irány egy új doki!Szorítok!! :)
2010. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!