Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nappal ezelőtt 12 mm...

10 nappal ezelőtt 12 mm nyálkahártya 3 napja menstruálok és a doki szeeint még mindig lehet baba a dologba? Vélemények? Mensi után kell visszamennem

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Normálisan? Mert ha normálisan megjött, idore, tehát nem pecsetelsz, nem csak barnazol hanem vérzel, stb. Akkor kb.sci fi a sztorid. Orvos ilyen hulye nem lehet, vagy akkor alkalmatlan a szakmájához. Vagy nagyon szeretne lehúzni pénzzel.


Amúgy ja, lehet baba. A kov.ciklusban. De ha most megjött, akkor sajna nincs baba..en a helyedben ha ez igaz, szépen keresnek egy olyat aki nem ennyire hulye. Mert önmagában a nyálkahártya 12mm-es mivolta, a lutealis fázis közepe táján nem jelent terhességet.

2017. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) rendesen vérzek(eléggé erős is hatalmas görcseim vannak) azt nem tudom h időre e. 4 hónapja szültem szoptatom a pici babám. Most jött meg először. És még fog.gátlót se akar írni azt mondja mensi után menjek vissza hogy lelökődik e nyálkahártya. Csak utána ír gyógyszert. Pedig mensi első két napján kell elkezdeni. Akkor nem tudom mit akar :(
2017. szept. 17. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Vedekezzetek egy hónapig óvszerrel. Ki akarta zárni a terhességet ezek szerint. Utána ha ugy mész vissza, hogy tuti nem vagy terhes akkor felirja neked.


Nem szoptatsz? En most fogok szulni es en is gondolkozok majd utana vmi bogyón, de szoptatni szeretnek. Bocs a kérdésért csak érdekelne milyen bogyot neztetek ki magatoknak.

2017. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De szoptatok. Nekem a Femelle nevűt említette azt szoptatás alatt is lehet
2017. szept. 17. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. Utána nézek. Par felerol mar olvasgattam. Gyakorlatilag mind uolyan. Max az ara mas.
2017. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!