Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptar modszerrel vedekezunk,2...

Naptar modszerrel vedekezunk,2napja kesik a mensim. Antibiotikumtol keshet, vagy terhesseg? Kerlek olvassatok vegig.

Figyelt kérdés
Aug23.an volt meg utoljara,27napra szokott megjonni. E honapba kaptam antibiotikumot felfazasra,kb 2hete. Mensi elott-utan 2,3 nap mindig bent elvez el a ferjem. Most e honapban,azt hittem hamarabb megjon,mert tojasfeherjes nyakom volt 10.en,olvastam h ez a mehnyalka levalasat is jelzi nem hinnem,hogy peteeres volt,nkn nem szokott ilyenem lenni es 11.en mar belem engedte a mensi elott 1hettel,mert azt hittem a gyogyszertol hamarabb meg fog jonni, mensis gorcseim is voltak. Kb 3-4 napja irto faradt vagyok,neha mintha megszedulnek,petefeszek es alhasi szurast erzek es enyhe mensis gorcsoket,de csak kb2x 3x 1nap. Folyasom mensi elott bo vizes szokott lenni,most inkabb tejszeru,neha enyhen vizes. Derekam is fajdogal. Tegnapi teszt negativ,idon tul latszott valami rajta,de azt nem veszem figyelembe. Sztetek a gyogyszer kavarhatott igy be, vagy esetleg kesoi pem lehetett? Koszonom,h vegig olvastatok😊

2017. szept. 20. 13:32
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem azt,h nappal mindig fent van a hom,37fok,par napja. Reggel nem szoktam merni.
2017. szept. 20. 13:35
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

szerintem a naptár módszer nem védekezés..

persze ha nem gond hogy becsúszhat a baba akkor az más..

2017. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem gond,jovore terveztuk,csak elobb kiakartuk elvezni,hogy vedekezes nelkul is lehetunk egyutt. Koszonom valaszod,bar nem ez volt a kerdes es nem kioktatasra vartam! Es nem tudom,h jelent-e vmit de hasmenesem volt penteken.
2017. szept. 20. 13:49
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi innen nem mondhatjuk meg.

De a leírásod alapján bőven benne van a pakliban, hogy akár terhes is lehetsz.

2017. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod,tudom,h nem modhat senki konkretat,csak kivancsi voltam,h antibiotikumtol keshet-e! Vagy lehetett esetleg kesoi pe tolle,habar nem hiszem,h azt befolyasolja.
2017. szept. 20. 14:09
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztek igen lehetsz terhes. De annak szerintem még nem lennének tünetei. Mármint ha az a 11.-e ebben a hónapban és nem a múlt hónapban volt. Bár most olvasom hogy mensi előtt beléd szokta küldeni úgyhogy esélyes,de akkor meg az előző hónapról. Vegyél tesztet.
2017. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Késhet az antibiotikumtól. Na most jobb? Azért változatlanul gőzünk sincs, mi van. A 'kb' után leírt tünetek nem jeleznek terhességet.
2017. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mennyire volt idön túli a teszt? Hát azért elég kétesélyes a dolog, persze hogy lehetsz terhes az alapján amit leírtál. Holnap reggel tesztelj újra elsö pisiből.
2017. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom miért kell leszólni a kérdezőt.

Igen, késhet antibiotikumtól.

Lehet késői peteérés, és lehet terhesség is.

Mindenre fel kell készülni.

Írsz majd, hogy mi a szitu?

Engem valóban érdekel az ilyen kérdések végkimenetele

( egy anyuci)

2017. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kb 10perc utan jott ki a masodik csik.
2017. szept. 20. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!