Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez, vagy esetleg...

Normális ez, vagy esetleg akadályoz a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja próbálkozunk de még mindig semmi. :(. Ami számomra furcsa hogy mindig a termékeny időszakomban elég sok fehér folyásom van. Tudom hogy ez normális de szerintem nekem a normálisnál több van. Fogalmam nincs miért nem jön már össze, nem tudom higy ez a sok fehér folyás akadályoz e bármit. Sokáig hőmérőztem de aztán mindig csak csalódok úgyhogy abbahagytam .

2017. szept. 21. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, hogy hatraltatja, hanem pont, hogy jo jel. Akkor lehetne esetleg problemara gondolni, ha mindig sok lenne, pl gyulladasra. Ez azt jelenti, hogy jol mukodik a szervezeted. Figyelj, ha jo idopontban vagytok egyutt es minden tokeletes, akkoris csak 25% az esely a teherbeesesre. Legy turelmes. Ha 1 evig se jon ossze, akkor menjetek el szerintem dokihoz. Mondjuk attol is fugg, hogy hany eves vagy. Ha inkabb kozelebb a 35-hoz, akkor szerintem erdemes lenne mar most elmenni dokihoz, biztos, ami biztos alapon.
2017. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszi a választ ez megnyugtató. Egyébként messze nem vagyok 35, sőt a 30 tól is messze állok.
2017. szept. 21. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak nyugalom! :)
2017. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak vàrat magára a baba. :-) De szerintem, hogy megnyugodj, hogy nincs gond érdemes lenne elmenni hormonvizsgálatra. Vagy lehet csak nagyon ráparáztok és nézitek a napokat stb? Mi 6 hónapja próbálkozunk, eddig semmi, hétvége fele kell megjönnie, én már letettem róla, hogy ráparázzak, mert semmi értelme, csak hátráltatom. Biztos hamarosan sikerül nektek! :-))
2017. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!