Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetesen lehetnek reggeli...

Rebecca Johnson kérdése:

Hány hetesen lehetnek reggeli rosszulléteim legkorábban?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
~6-7
2017. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Kb. a hatodik héttől általános, de gondolom egyén függő, biztosan vannak kivételek. Én pl. azonnal furán éreztem magam, fáradt voltam, nem volt keddvem kimozdulni, jókat pihentem, jól éreztem magam, csak olyan bebújós lettem, és nem kívántam bizonyos ételeket. :D Aztán a konkrét émelygős időszak a 6. héten érkezett, ESTE. Ilyen is van, hiába gyakoribb a reggeli. Aztán később 0-24-ben émelyegtem!!! :D
2017. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sem törvényszerű a reggeli rosszullét, én is 6 hetesen kezdtem émelyegni, de először esténként hánytam. Aztán meg már egész nap... :D
2017. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Egyénfüggő,de szerintem a beágyazódástól szinte bármikor,az meg kb 4hetes megtörténik.Én úgy hallottam hogy azért vagyunk rosszul,hányás stb mert a teszted észleli az "idegen testet" és megpróbálja "kilökni".Ez így durván hangzik,de van benne valami.Aztán ahogy eggyé váltok jobban leszel,ez csak az első reakciója a testnek
2017. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

*tested

nem a teszted :D elírtam

2017. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Az első émelygést az 5. hét közepén, 3 nappal a nem várt után éreztem, délben. Pár nap alatt egész napos lett, majd a 6-11. hétig napi 24 órás, alig vártam vége legyen.
2017. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem vészes terhességi hányásom volt szülésig, szóval szerintem aki ennyire rosszul bírja a hcg-t, annak van legkorábban tünete. Kimaradt a menzeszem, 3 nap múlva pozi teszt, majd 3 nap múlva rosszullétek, 6. héttől erős hányinger és 7. héten kezdtem el hányni.
2017. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. szept. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!