Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a babára?

Van esély a babára?

Figyelt kérdés

Szeptember 2-5/6 között menstruáltam. A ciklusom 27-28 napos. Hőmérőzni sajnos a munkám miatt nem igazán tudok,de általában 36.2-4 körül van az ébredési hőm.

Ma reggel megtudtam mérni, mert közelgő menstruáció esetén csökkenni szokott.De nekem 36.8 volt.

Az ovulációm körülbelül 16-17.-e körül volt. A párommal együtt voltunk 13.ától körülbelül 2 naponta. Előtte és utána pedig ahogy jól esett,arra nem figyeltünk. Szeptember 28-29. körül nem kellene megjönnie.

Kicsivel több, mint egy éve próbálkozunk,de komolyabban csak pár hónapja figyelem.


2017. szept. 25. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem van esély, de menstruáció előtt emelkedni szokott a hő, bár ahhoz még korai. Szerintem néhány nap múlva csinálj egy tesztet. A legjobb aznap lenne, amikor meg kellene jönnie, ha addig kibírod:).
2017. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha több mint egy éve próbálkoztok, akkor nem hiszem, hogy miért pont most jönne össze. De minden lehetséges persze. Ha mégsem jön össze, akkor máris menj, beszélj egy nőgyógyásszal, minek tovább várni és reménykedni a következő hónapra. Lehet, hogy csak annyi, hogy valami hormonos tabit kellene szedned, mert alacsony a szintje, vagy akár át kell fújni a járatodat.
2017. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!