Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés után vagyok 2...

Beültetés után vagyok 2 nappal. Nagyon rossz a közérzetem. Lehet a prolutex, crinone gél párostól?

Figyelt kérdés

Fáj a fejem, szédülök, délutánra görcsölés, puffadok. Előzőnél nem tapasztaltam ilyet.

Mellem nem fáj. Mellékhatásként írják a fenti tüneteket, na de mind?

3 naposan kaptam vissza a babákat.


2017. szept. 27. 19:25
 1/1 Jázmin621 válasza:

Kedves kérdező!

Sajnálattal látom, hogy nem kaptál választ erre a kérdésedre. Nekem is ez a problémám, én nem vagyok lombikos de Prolutex-et használok és pár napja Crinone gélt is kaptam mellé. Mióta a kettőt együtt használom minden este órákon keresztül nagyon rosszul vagyok és hányok is. Nagyon kellemetlen és megerőltető a testemnek. Egyszerűen ma már nem merem felhelyezni a krémet.

Tudom, hogy több éves a kérdésed, de esetleg utólag kiderült valami nálad ezzel kapcsolatban vagy mi történt veled?

febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!