Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szur a jobb petefeszkem...

Nagyon szur a jobb petefeszkem lehet terheseg vasarnapra nem varom?

Figyelt kérdés
Ég a gyomorszáj neha,hanyingrem van estenkent,vanfeherfolyasom,szur kb mar 2 oraja a jobb petefeszkem,lehet baba a dologban?

#baba #terhesség #hányinger #szuro petefeszek #nemvarom
2017. szept. 28. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha terhes is vagy, a tüneteid még nem attól vannak. Ha nem jön meg, hétfő reggel tesztelj :)
2017. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 f34rtS44 válasza:
Nekem is igy volt , mindig szurkalt valamina hasmba oldalt. Csinaltam 2 tetsztet is .es pozitiv :)
2017. szept. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem de negativ :-( vagy koran lehet meg tesztelni?
2017. szept. 29. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztelni elmaradt mensi utan kell. Nem elotte. Ez olyan nehez?
2017. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a tüneteid a terhességtől vannak, akkor már pozitívnak kellene lennie a tesztnek. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem vagy az:D. Nekem pozitív teszt előtt 1 héttel szurkált a hasam, nem tudtam, hogy attól-e, mert akkor hagytam abba a fogigátlót. Mai napig nem tudom, hogy attól volt-e:). Drukkolok! Első vizeletből tesztelj, ha kibírod várd meg a vasárnapot:).
2017. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!