Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható terhességi teszt?...

Megbízható terhességi teszt? X-epil a Rosmannból? Vagy inkább gyógyszertárba vegyek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha már rosmann, akkor facelle teszt.
2017. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Lehet én vagyok a vak, vagy nem tudom. Mikor elkezdtem nemi életet élni, mindig ok nélkül paráztam hogy terhes vagyok. Persze nem voltam az.

Egyszer vettem 2 darabos x-epil tesztet, és mindkettő halvány pozitív lett. Az egyik vonal szín tisztán látszott, a másik meg ilyen furán. Természetesen a sírógörcs elkapott. Az az utáni napokban vettek nekem kb. 4-5 másfélét, és mind negatív lett. Nem tudom mi vokt az x-epillel. Gyógyszertárban lehet venni valami Medi-lab-ot, vagy mi a neve, arról jót olvastam, szerintem vegyél olyat, nem is drága.

2017. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak x-epilt használtam eddig.Mindig valósat mutatott.
2017. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. szept. 29. 08:39
 5/12 anonim ***** válasza:
X-epill negativat mutatott 6hetes rerhesen facelle pozitivaz
2017. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6 évig X-epileztem, amíg vártuk a kislányunkat. Sosem volt pozitív, csak akkor, amikor tényleg beköltözött végre. :)
2017. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
X epilt vettem a dmben.nem csapott be egyszer sem.van itthon tartalékban egy doboz mindig :D
2017. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3-5 napos késésnél reggeliből az xepil nekem negatív volt. Meguntam vettem facellét, még aznap délután pozitív lett.
2017. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
X-epilt használok 8 éve. Mindig negatív volt, amikor nem voltam terhes és mindig egyértelműen pozitív, amikor terhes voltam. Most pl nem várt előtt két nappal szép két csík volt rajta. Nagyon elégedett vagyok vele.
2017. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is x-epilt vettem, mikor kellett és nem csalódtam benne.
2017. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!