Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik a mensim és...

10 napja késik a mensim és van 5pozitív teztem, de mégsincs semmi tünetem. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A teszteket egymás utáni napokon csináltam és naoról napra erősebb lett. At utolsó tesztem egy gyönyörű teszt, bár mind egyértelmű pozitív.

sztetek nincs semmi baj?? Szerdán lesz két hete hogy nem jött meg, de semmi tünetem. Szerdán megyek orvoshoz. (Tervezett baba)!!


2017. szept. 30. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes vagyok, a hasam növekedésén kívül egy darab tünetem nem volt eddig. Nyugi! :)
2017. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Összetenném a két kezem, ha semmi tünetem nem lenne. Ehelyett még most 12 hetesen is hányingerem van, szédülök, étvágytalan vagyok, 3kg-ot fogytam, egyedül kimozdulni sem merek, mert bármikor jön egy olyan hullám, hogy akár össze is esek, és olyan gyengeség van rajtam, hogy a legkisebb itthoni teendő után meg kell pihennem. Várom a vérképem eredményét, mert valószínű a tünetek többségét mostmár terhességi vérszegénység okozza.


A terhesség nem feltétlenül jár együtt rosszulléttel, örülj neki hogy te ez a véglet vagy.

2017. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Húh megnyugtattatok :)

csak aggódom mert ugye orvos nem látott még. Szerdán megyek akkor lesz pont két hete hogy nem jött meg. Akkor már biztosra fogja tudni mondani hogy terhes vagyok

2017. szept. 30. 19:16
 4/21 A kérdező kommentje:

*hogy terhes vagyok?

ugye nem csal 5 teszt is ?? :(

nagyon aggódom. Annyira szeretnénk a babócát és ugy félek hogy becsaptak a tesztek :(

2017. szept. 30. 19:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
En a 7-dik hetemen kezdtem erezni, hogy valami valtozik. Addig csak sokkal tobbet ettem! Es Mara mar majdnem mindennap hanyinger es roka kiser, faradekony vagyok. Nyugalom, ne legy paramami :)
2017. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Első terhessegemnel semmi tünetem nem volt végig...Szülés előtt vizesedtem, de ennyi tényleg :D Másodiknál is csak 11. het utan kezdodtek a rossuzlletek, pedig nem ez a jellemző.
2017. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Csak kicsit furcsa hogy mindenkinek mellfájdalom ilyesmi.. semmit nem vettem észre a cicijeimen.

Azért is aggódom ennyire mert 8 hónapja tervezzük a kisbabát és még kicsit hihetetlen hogy úgy néz ki szülők leszünk. Nagyon várom már hogy az orvos is megerősítse.

Ilyenkor hogy zajlott a vizsgálat? Megvizsgált vagy küldött előbb uhra meg vérvételre?? bocsi a sok kérdésért de annyira izgulunk már :)

2017. szept. 30. 19:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy egyértelműen látni fogja, kb 6 hetes leszel akkor (28 napos ciklussal számolva), megeshet, hogy már szívhang is lesz. Én 6+2 naposan voltam és látott szívhangot. De ha mégsem lenne akkor sem kell megijedni, nagyon változó kinek pontosan mikor indul be a kis lüktetés :)

a 2. válaszoló, szenvedő kismama :)

2017. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

átlag 27nap olykor 28.

Annyira izgulok! Hétköznap ok mert dolgozok és egész nap lefoglalom magam de ma egész nao azon kattogtam hogy mikor lesz mar szerda :')

Köszönöm a válaszokat. aranyosak vagytok :)

2017. szept. 30. 19:33
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodjal mar meg. Terhes vagy. Mit.kell stresszelni. Ha van it egyertelmu teszted mi lennel?
2017. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!