Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-án kell megjönnie, tegnap...

28-án kell megjönnie, tegnap elkezdtem hőmérőzni, jövő hét kedden kellene megjönnie,ma reggel hőmérőztem, és 36.9 volt... ez elvileg baba lenne nem?

Figyelt kérdés
viszont mennyiben befolyásolja az, hogy kicsit meg vagyok fázva?utána megmértem a hőmet is, csak nem hüvelyben, hanem a hónaljamban, ott 32.0 volt... van baba, vagy nincs baba?
2008. okt. 21. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az a 32.0 igen-igen kevésnek tűnik...
2008. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ááááá teljesen össze-vissz ítam, bocsánat.szóval.jövő héten kedden kell megjönnie.ma hőmérőztem hüvelyben,36.9 lett.de meg vagyok kicsit fázva,ezért nem kezdtem el örülni,megnéztem hónaljban is, de ott kevesebb,36.2 lett. baba?
2008. okt. 21. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseriteni, de ez még nem egyértelműen baba. Az a jó ha a ciklusod második felében magasan van a hő. A hőmérséklet a mensi előtt kb 12-24 órával szokott leesni. Szóval ha a hő magasan marad és késik a mensid akkor már van remény. Addig viszont türelmesnek kell lenned.
2008. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm. figyelek, várok, aztán hátha :-)
2008. okt. 21. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos èn màr tokre orultem,hogy a magas a hom a mensi elott egynappal is.és kèpzeld csak akkor esett le a hom amikor pont megjott:(!
2008. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!