Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik online oldalról érdemes...

Melyik online oldalról érdemes megrendelni a Maca Vibe kapszulát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a párommal kipróbálni de nem tudom honnan érdemes megrendelni,sajnos a közelünkben nincsen se DM sem gyógynövény bolt ezért szeretném online megrendelni
2017. okt. 4. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Rákeresel hol olcsóbb a termék és kedvezőbb a kiszállítás.
2017. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felesleges. Kb semmit sem er!:(

Valahol olvastam par cikket rola, hogy kb placebo a hatasa. Nekunk sem segitett.

De neked kivanom, hogy bevaljon! En anno bementem a parikaba es rendeltettem.

2017. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Én is olvastam róla ,hogy nem mindenkinek vált be de írták is ,hogy egyén függő én már mindent kipróbáltam magamon cickafark tea,palást fű tea ,elevitet szedtem de sajnos nem hozott eredményt azért gondoltam ,hogy most a páromnak segítünk rá egy kicsit :) ezeket a teákat is azért próbáltam mert nagyon sok nőn segített de én nem tartoztam bele :)
2017. okt. 5. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor probald ki inkabb a méhpempot, de az eredetit! Ne kapszulat meg ilyesmit! Nekunk ez valt be;)
2017. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom ,igaz kapszula formájában már szedtem de semmi , utána olvastam h az nem jó mert nincs benne annyi ható anyag:)
2017. okt. 14. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!