Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a menstruációm!...

6 napja késik a menstruációm! Lehet baba?

Figyelt kérdés
5 negatív tesztem van már :( de még mindig nem jött neg konkrétan a hűtőbe lakom, mellem kemény duzzadt hasam alja derekam néha szúrkàl fejem fáj van, hogy szédülök picit mintha émelyegnék... a nem várt menszim előtt egy héttel barnàzgattam véreztem de nem olyan volt mint a menstruációs ciklus alatt de nem is pecsételős vhol a kettő között.... most nyálkás vizesszerű - és van, hogy sárga sűrű szagmentes kb. 80 ftos nagyságú folyásom van..
2017. okt. 8. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
elírtam bocsi 50 ftos nagyságú *
2017. okt. 8. 12:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor menstruáltál utoljára?És mikor volt szex?
2017. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5teszt nem téved. Menj dokihoz mert lehet hormonprobléma. Az összes tünetet magyarázná
2017. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szeptember 2-àn volt meg utoljára! Voltam dokinál pénteken kell kontrollra menni azt mondta babát nem lát de nincs kizàrva... az endimetrium 7 mm
2017. okt. 8. 20:23
 5/8 A kérdező kommentje:
szégyen nem szegény már azt se tudom mikor voltunk együtt a férjemmel szeptember 24-e az utolsó időpont.... annyira stresszes az életem ettől a bizonytalansàgtól hogy most van baba vagy sem hogy már azt se tudom melyik bolygón élek :(
2017. okt. 8. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém,ne keseredj el,ebből még akár baba is lehet,ne add fel!
2017. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma voltam dokinál nincs baba :( :( :( de már 9 napja késik
2017. okt. 11. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom 😟

Mit mondott a doki miért kèshet ennyit?

3as vagyok

2017. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!