Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle dpo 12. nap nem elso...

Facelle dpo 12. nap nem elso vizelet. Utro miatt lenne fontos. Negativ vagy sem?

Figyelt kérdés

Tudom korai de masodik baba lenne es utrot kell szednem ahogy kiderul a terhesseg mert sajnos volt mar vetelesem tobb is :( Sotetitettem a kepen es vastagnak latom azt a nagyon nagyon halvany vonalat is,a teszten jobban latszik. Szerdan uj teszt de addig is megnezenetek? 25os erzekenysegu.


[link]


2017. okt. 9. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztm tesztelj 10essel. Mintha lenne ott valami. A 10es biztosabbat mond.
2017. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gyogyszertarban veszek delutan egy 10est es holnap elso pisibol megcsinalom az tuti. De lehet hogy beszelek az orvosommal is hogy mi legyen.
2017. okt. 9. 12:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negatív.
2017. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb predictort vegyel. Engem sose csapott be. En is koran teszteltem, csak nekem duphastont kell szednem.

11. Napon mar mutatta a predictor es el is kezdtem szedni a gyogyszert. A nemvart napjat eros vplt mar a 2. Csik!

Drukkolok! Egyebkent igy, hogy megmahinaltad a kepet, latni velek valamit!

2017. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azert mahinaltam h lehessen latni mint eloben :)
2017. okt. 9. 13:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenkepp masik teszt!! Es megy a hatalmas drukk
2017. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, kitudja, ilyen lehellet csikok sok teszten előjönnek. De, ha bizonyitottan progihiányod van es utrot kell szedned, miéert nem ovu utan ekzded egyből? Nekem úgy kellett, ovu utan.. Ha nemvárt napjan negativ abbahagyni.
2017. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta az orvos hogy itt a recept es ha pozitiv a teszt akkor kezdjem el,az elso terhessegemnel is igy volt.,pedig akkor masik orvos volt. Tobb helyen olvastam en is azt hogy ovutol szedetik.

En az elsonel is azert kaptam mert volt elotte veteles es ezzel megerositik a terhesseget. Ha nem jon ossze most a baba mennem kell vervetelre hormont neznek.

2017. okt. 9. 14:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebbol barmi lehet. Sajnos rengeteg teszten latszik ilyen alig-alig vonalka. Foleg hogy ra is sotitettel.
2017. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miújság nem teszteltél ma reggel?
2017. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!