Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma hajnalban volt peteérése...

Ha ma hajnalban volt peteérésem, ma esti együttlétből összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
Általában megérzem a peteérést. Ma vagyok a 14. napon. Tegnap este fájt, görcsölt a petefészkem, ami reggelre szépen elmúlt, szóval valószínűleg megvolt a tüszőrepedés. Viszont napok óta nem tudtunk együtt lenni a férjemmel... ma esti együttlétből még összejöhet a baba? Vagy már kicsúsztunk az időből?

2017. okt. 13. 21:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélyes :) Én 21-re nem várom. Ez az első próbálkozós hónapunk, kíváncsi leszek. :)
2017. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az első baba mennyi idő alatt sikerült?
2017. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Az fiam első próbálkozásra összejött. De ő már lassan 9 éves, én 36.... szóval már más a felállás 😉😊
2017. okt. 17. 18:52
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
8.valaszolo vagyok. Elso probalkozas,a fiam is elsore osszejott. Remelem nem kestuk le most se az ovut. 😊 megy a drukk mindenkinek!
2017. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Most kezdtetek el próbálkozni?
2017. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mármint a Kérdezőnek szól a kérdésem:).
2017. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

8-nak megy a DRUKK!!! Majd írj, hogy mi lett! Nagyon szorítok :)


15. válaszolónak: 1,5 éve próbálkozunk, már túl vagyok minden vizsgálaton, a múlt hónapban volt HSG-ém, mindent rendben találtak.... Bízom benne hogy a Closti, Myo Isonitol és Lady ciklus tea kombináció segíteni fog. Ebben a hónapban kezdtem el használni őket, de lehet hogy most meg lecsúsztunk az ovuról.... Hát majd kiderül :))

2017. okt. 18. 06:21
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok Neked (vagyis Nektek)!!! Olyan jó olvasni, hogy 1,5 év próbálkozás után is nagy lelkesedéssel írsz az egészről:)! Kívánom, hogy minél hamarabb beköltözzön Hozzátok a Pocaklakó!
2017. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, aranyos vagy! :))

Őszintén szólva nem voltam rágörcsölve, tényleg rábíztuk a sorsra magunkat. Több mint egy év után kezdtem el a vizsgálatokat, csak hogy ne várjuk hiába ha esetleg szervi oka lenne a "sikertelenségnek".

Most nagyon pozitív vagyok, mert a closti, inositol vagy a tea hatására nem tudom, de nincsenek erős premens tüneteim, szóval valami hatott a hormonjaimra :))

Az mondjuk kicsit bosszant, hogy pont ebben a hónapban nem tudtunk középidő előtt együtt lenni, de azért bizakodom hátha... ha nem ebben a hónapban, majd a következőben!!!! :))

Én is drukkolok Mindenkinek! Majd írjatok ám hogy kinél hogy alakult! :)

2017. okt. 18. 09:31
 20/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem mara enyhult a mell fajdalom,ugyh mar nem remenykedek. Mensi elott par nappal mindig elmulik.
2017. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!