Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős mellfájdalom jelezhet...

Erős mellfájdalom jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés

Még 8 napom van hátra a nemvártig, de ma nagyon elkezdett fájni mindkét mellem, ami egyébként abszolút nem jellemző.

Többször is együtt voltunk a férjemmel, de sajnos nem az ovuláció napján, hanem előtte, ill utána 4-5 nappal. (munka miatt így alakult)

Szerintetek reménykedhetek? Mikor teszteljek először?

30 napos a ciklusom


2017. okt. 15. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkép akkor tesztelj ha késni fog addig felesleges. A mellfájdalom utalhat terhességre, pl nekem nagyon fájt de már tudtam h babás vagyok.
2017. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is valahogy így gondoltam. Azért sejtem persze, hogy ilyen körülmények mellett ebben a hónapban nem jött össze, de egy icipicit reménykedem.
2017. okt. 15. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok függ attól is, h amúgy szokott-e menzesz előtt fájni a melled. Mert, ha nem, akkor lehet, h mégis elindult vmi, persze 100 százalékra nem lehet mondani.
2017. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szokott igen, de sokkal kisebb mértékben. Mondjuk negyedennyire.

Most szinte állandóan fáj, a ruhámat is kín volt felvenni. Utoljára tiniként éreztem ilyet, amikor elkezdtek nőni.

2017. okt. 16. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl szokott a nem várt előtt fájni,mar egy héttel,most semmi,ezért remenykedem
2018. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!