Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok nekem infokat a...

Mondanátok nekem infokat a Nyíregyházi, vagy a Debreceni Meddőségi Szakrendelésekről/osztályokról?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom a debreceni Kaáli intézetet ajánlotta, de egy ismerősöm mondta, hogy drága, és hogy ugyanezt az ellátást megkapom a klinikán a meddőségi szakrendelésen. (Persze ott is kell fizetni...)Egyáltalán Nyházán mi és hol van, hogyan működik, mi az amit meg tudnak csinálni? Az egy kicsit közelebb lenne. Szóval várom a véleményeiteket... Köszönöm!
2010. máj. 29. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerencsére én nem ebben a cipőben járok, de orvossal kapcsoltban hátha tudok segíteni. Dr. Orosz Lászlót ajánlanám neked. 3 kolléganőm is feladta az évek óta tartó próbálkozást, mikor lementek hozzá. Mára mindegyik boldog anyuka. S nem utolsó sorban az egyik legjobb (és legdrágább) orvos is Nyíregyen. A Víz utcán rendel.

2010. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... Képzeld, egyszer még fősulis első éves koromban voltam nála. Nem ott lakunk,így nem ő az állandó nődokim, de Nyíregyre jártam főiskolára. :-)
2010. máj. 29. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem Nyíregyi vagyok, de terhességem alatt végig hozzá jártam. Én is a fősulin végeztem.
2010. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!