Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye így kizárható a terhesség?

Ugye így kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 évig szedtem foggátlót, tavasz elején álltam le de egy ideig még beállítva jött meg. Majd kezdődtek apróbb ingadozások most viszont lassan 3 hete késik, és csináltam már két tesztet is, 5 nap különbséggel, reggeli vizeletből(különböző tipusú tesztek/márkák), de mind2 negatív lett. Az utóbbinál hajnali fél2kor felkeltem és kimentem egyet pisilni nagyon kevés jött, majd reggel 8kor kimentem és abból csináltam a tesztet. Ugye nem a hajnali fél2es számitott így reggeli első pisinek?

+ tudom, elmegyek orvoshoz hogy normális e


2017. okt. 18. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 3 hete késik már,akkor teljesen mindegy,hogy reggeli vizeletből teszteltél-e,szerintem.Valós eredményt kell,hogy mutasson már a teszt.

1 év tablettaszedés összezavarja a ciklust.Az lett volna a furcsa,ha rögtön normalizálódik.

2017. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!