Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek egy "szerelmi...

Szerintetek egy "szerelmi aktus " után 2-3 nappal érezheti egy nő a testén hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 22:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%

Mit értesz az alatt, hogy "érezni"? :)


Szerintem csak pszichésen tudja bebeszélni magának, mert vagy nagyon fél tőle, vagy nagyon akarja.

2017. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

1. :D :D :D :D

2. Ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória, a szexualitással kapcsolatos kérdéseket máshova tedd!

3. VÉDEKEZNI KÉNE a nem kívánt terhesség ellen!

4. 2-3 nap, az semmi!

2017. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
13%
Ilyen gyönyörűen sem hallottam még megfogalmazva az egyéjszakás kalandot. XD
2017. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
52%
Nem.
2017. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
56%
Azt sem érzi, sokszor az ember ha puki helyett nagyobb csomag jön, ebből kiindúlva kizárt.
2017. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Az nem semmi médium, aki megérzi, hogy megtermékenyült a petesejt... A beágyazódás pedig később szokott történni, 2-3 napnál még nem. Szóval még csak egy zigóta sodródik szabadon a méhben, ezt még nem nevezném teherbe esésnek.
2017. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem!
2017. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

2-3 nappal később még nem terhes, legfeljebb megtermékenyült a petesejt. Akkor is még csak úton van a petevezetékben, amiből semmit sem lehet érezni.

A terhesség csak 7-10 nappal később jön létre, amikor a méh falában megtapad. Ha! megtapad.

És csak ez után kezdődik az a hormontermelés, ami tüneteket okozHAT.


Ettől még rengeteg nő van, aki már az első pillanattól meg van győződve róla, hogy terhes, hány, fáj a melle, éhes, stb. Ezek csak pszichoszomatikus tünetek.

Ha úgy tudná, hogy a korai terhesség jelei az orrvérzés, a 38 fokos láz, vagy a hurutos torokváladék, akkor ezeket a tüneteket venné észre magán. Sőt, ha elhiszi, hogy terhes, akkor a teste képes is valóban produkálni ezeket.


Aztán ha tényleg teherbe esett, akkor meggyőződése, hogy ő érezte. Ha nem, akkor figyelmen kívül hagyja. Vagy a menstruációt éli meg vetélésnek.


Az emberi elme bámulatos, hogy mennyire be tudja csapni saját magát.

2017. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Rá voltam feszülve a dologra, mikor teherbe estem, de én bizony csak kb. 12-13 nap múlva kezdtem sejteni a tünetekből, hogy most talán sikerül ebben a ciklusban. Aktus után 2-3 nappal semmit nem éreztem abból, hogy a testemben 2 sejt egyesült.
2017. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyon szerettük volna akkor már az aktus utáni napon éreztem,hogy most sikerült aztán szépen lassan jött a fáradékonyság,hányinger stb majd szépen időbe meg is jött a vérzésem :S Hónapokig így volt,aztán egyszer csak pozi lett a teszt...ha így nézzük elmondható,hogy már az első pillanattól éreztem,igaz az előtte lévő 1,5 évbe is éreztem minden hónapba.

De amúgy nem,nem lehet érezni még semmit

2017. okt. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!