Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek az...

Van köztetek olyan, akinek az együttlét után 15 nappal negatív lett a tesztje, aztán kiderült, hogy mégis terhes?

Figyelt kérdés
Pont 15 napja volt peteérésem, amikor együtt voltunk és most kellene megjönnie, de nem jön és feszül a mellem, fáj a hasam. Lehet, hogy csak késik, de kíváncsi lennék, hogy van-e még remény ebben a hónapban.
2017. okt. 25. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehezen lett pozitív.15.napon még inkàbb negatív volt.Aztàn pàr napra rà lett pozitív,de màrtós teszttel csak kb.10 perc alatt.Digitàlis Clear Bluenak végre elhittem.Mindenkinek màs ütemben növekszik a HCG.Szóval,ne add fel,pàr nap múlva ismételj!
2017. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első terhességemet kimutatta a nemvárt napja előtt. Akkor ezek szerint lehet a másodiknál különböző képpen? Köszönöm a válaszod kedves első!
2017. okt. 26. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelen!

Mind2 terhessegemet “azonnal” kimutatta minden teszt.

Most a harmadiknal minden teszt negativ csak a clear blue lett pozi.

14hkm


Ui.: a reggeli hodet nezzed ha higanyossal 37 v feletti az jo

2017. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a tippet! Reggel megmérem. Kíváncsi vagyok...
2017. okt. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!