Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeptember 15.én együtt voltunk párommal (a hölgy naptáram azt írta ezen a napon termékeny vagyok) és elment bennem.Rá 10-11óra múlva bevettem egy escapelle tablettát és szeptember 26.-án megjött a menstruációm, erősen véreztem és szokatlanul egy hétig megvolt pedig általában 5napig szokott. Aztán most október 27.én megint megjött viszont az első nap csak pecsételő pirosas-barnás vérzésem van. Lehetek terhes?

21/L



2017. okt. 27. 02:04
 1/2 anonim válasza:
Bár korántsem vagyok tapasztalt a témában, úgy tudom, hogy semmilyen menstruációnak nem kéne lennie ha terhes vagy, de lehet, hogy rosszul tudom. De azért nézesd meg magad szerintem. Ja és miért olyan későn vetted be? 21/F
2017. okt. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azóta rendszeres menstruációd volt akkor valószínűtlen.
2017. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!