Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ra esely hogy terhes...

Lehet ra esely hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A baratommal kb 3 hete lefekudtunk. Nem erdekes miert de a srac egyszer ment be csak, es nem is belem ment el. Most elvileg 22en kellet viltna megjonnie,de mar 6 napja kesik, es nem ugy nez ki mintha nagyon megakarna jonni. Ez jelent eselyt arra hogy terhes vagyok, vagy csak most kimarad es ez egy veletlen egybeeses?

2017. okt. 28. 19:00
 1/7 anonim válasza:
87%

Ezért jó, hogy a kölykök még alig kezdenek el szőrösödni, már kúrni akarnak. Hova ez a sietség, angyalom? Előbb tanuld meg az ABC-t....

Mr. Miyagi is elpfofázta: először tanulj meg járni, aztán repülni.

2017. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%

Sose fogom megérteni, hogy miért itt vártok segítségre, miért nem szülőkkel beszéltek vagy fordultok egy nőgyógyászhoz? :)


18L

2017. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Csinálj tesztet,már mutat eredményt.
2017. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Teszt!
2017. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Védekezést nrm ismeritek bakker??! Akor ne is rinyálj...
2017. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Védekezés nélkül szexeltél, egy hete késik a vérzésed... Szerinted?

Mennyit szeretnél még várni a terhességi teszttel? Gondolom nem akarod megtartani, de most kb. 5 hetes terhes lehetsz. Már csak 6 heted van dönteni, ha terhes vagy.

2017. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo:amugy fent leirtam,hogy az eset 3 hete tortent, ugyhogy esely nincs ra hogy 5 hetes terhes legyek:D es csinaltam egy tesztet,nem vagyok terhes. Koszonom a normalis valaszokat!!!
2017. okt. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!