Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen praktikát vetett be...

Ki milyen praktikát vetett be hogy hamarabb össze jöjjön a kisteso?

Figyelt kérdés

Valami jó tipp?

Eddig tulparáztam a dolgokat. Orvosnál voltam mindent rendbe talalt.

Vérvételre is küldött az is jo!

Ugyh azt mondta h türelem és jönni fog

Hát most várok. .de most kíváncsi lennék hogy ki mit vetett be??



2017. okt. 29. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi is ezen dolgozunk. Másfél éves apicúr, dolgozunk a tesón. Én elkezdtem hőmérőzni.
2017. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekünk 3 éves elmúlt a kislányunk... eddig nem szerettem volna másikat.De most ugy érezzük jó lenne még egy. Remélem hamarosan sikerül is. Nem szeretnék Most már nagy korkülönbséget
2017. okt. 29. 13:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ovuteszt, annál biztosabb dolog nem nagyon van. :) mi is most kezdtünk bele a tesóprojektbe. Hamarosan 3 éves a nagy. Meg már korábban elkezdtem szedni a terhesvitamint, mondjuk nem a legdrágábbat, hanem a DM-eset. Próbálunk időzíteni, aztán kiderül. Most nagy a dilemma, teszteltem egy nagyon halvány pozitívat, de másnapra szó szerint semmit se erősödött. Most kicsit borúlátó vagyok, éreztem a beágyazódást is, de ezek után nem biztos, hogy megmarad. :( De a beágyazódásig biztosan eljutottunk, ebben a hónapban is ovuteszteztünk
2017. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Ovu napjan szexeltunk.

3/3

Ha ovu napjan szexelsz fiu lesz

Ha elotte akkor lany. :)

3/3szor megterveztuk a nemet es ugy is lett.

Nemkell ezt tulparazni peteereskor kell szexelni es ennyi. :)

(Nekunk mindig sikerul elsore)

Drukkolok

2017. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajj de jó olvasni hogy ilyen hamar sikerülhet. Sajnos nekem elegge fáj az ovuláció mióta szültem. Előző hónapban ovu előtt 1 nappal voltunk együtt de sajnos nem jött össze. Párom 4 műszakban melozik így az ovu nap nem jött össze. Na de bizakodó vagyok. Vitamint én is szedek... de a beagyazodast hogy lehet megérezni?
2017. okt. 30. 11:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szexeltünk :D

(Tervezős terhesvitamin, apának maca vibe)

Teljes elfordulás a témától, ezerrel bele vmi.másba és a második aktív hónapban jöttek (ikrek).

A bátyjuk szintén 2.hónapban

2017. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De hogyan tudtál teljesen más témával foglalkozni? Sose jutott.eszedne a baba???
2017. okt. 30. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2hónapunk, hogy összejöjjön, utána munkába kellett állnom, nagyfiamnak meg bölcsibe. Az első hónap nem sikerült, úgyhogy bejelentettem, h visszamegyek, kivettem a szabikat, fiammal készültem a bölcsire stb. Ezerötszázzal ezt.

Deee eszembe jutott...titkon reménykedtem is, de úgy álltam hozzá, h megyek dolgozni. Aztán egyszercsak itt voltak. :)


14hkm ikres

2017. okt. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked 😊

Hat bizom benne hogy nekem is sikerül hamar.

Igaz nem sürgős de... annyira jolenne ha nem kellene minden hónapban csalodnom

2017. okt. 31. 10:53
 10/13 anonim ***** válasza:
1,5 eves mellett mi is tesot szeretnenk, de meg nincs ciklusom (aktivan szopizik). Szedek folatot meg B12-ot, mast egyelore nem teszek a dologert, majd kesobb szerintem el kezdek aviva tornazni, ha a fiam 2 eves koraig nem sikerul.
2017. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!