Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van tapasztalatotok arról,...

Van tapasztalatotok arról, hogy lombikprogram előtt mennyi idővel (1 év, fél év, hónapok stb. ) beadott és egyébként kevés botox injekció nem árt a petesejteknek és majd az embriónak semmiképpen?

Figyelt kérdés
Az első az embrió egészsége!! Hallottam olyanról, hogy valaki petesejtleszívás után de még beültetés előtti 5 napban adatott és hálistennek nem lett semmi baj. Volt valaki ilyen kezelésen a program előtt?

2017. nov. 1. 14:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Normális helyen el sem végzik szerintem, ezért nem értem ismerősömnek miért végezték el ebben az 5 napban?! Ő azt mondja terhessége gondtalan volt, de a kijelentés, amit nem tettem idézőjelbe, hogy nem lett semmi baj, még nem biztos, hogy úgy van. Ha tudtok írjatok tapasztalatokat, ha jól tudom megalapozott kutatások nem voltak még a témában.
2017. nov. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!