Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már pozitív? Lh teszt.

Ez már pozitív? Lh teszt.

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 3. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát sztem halványabb mint a kontroll csík, így nem.
2017. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. A csíknak jóval erősebbnek kell lennie mint a controll csíknál. Ez nagyon negatív így.
2017. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor még pár nap kb? Érdemes ilyenkor délután is tesztelni?
2017. nov. 3. 10:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Délután kéne alapból tesztelni.
2017. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy reggel 10 és este 8 között. Leírnád miért délután?
2017. nov. 3. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
2.es vagyok. Amit az utolsó válaszoló ír annyival tudom cáfolni h nekem mindig az első reggeli vizeletből a legerősebb az lh tesztem. Ha van ovu sztem mindegy mikor csinálod. Eddig 1x volt este erős lh tesztem. Ja. És ami még érdekes. Azt vettem eszre ha reggel szeretkezünk akkor az esely millioszor nagyobb arra hogy kismama maradok mint amikor este szeretkeztünk. Nem tudom miért de általában hajnalban van ovu és lehet hogy ezért. Én mindennap 5kor kelek. És talán ezért csípem el a hajnali lh csúcsot. Ki tudja....
2017. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem pozitív. Egyébként 2x is meg lehet csinálni a tesztet egy nap, ha közeledik az időpont, reggel és délután. Én alapvetően nem hiszek ezeknek a teszteknek, alapból megállapítani nehéz, hogy pozitív-e vagy negatív a teszt, mert itt csak és kizárólag akkor pozi, ha egyforma, vagy erősebb a 2. csík, minden más esetben negatív. Nekem pl soha nem volt pozitív az ovu tesztem, de ezt úgy kell elképzelni, hogy egyetlen egy reggelt eltekintve még csak el sem színeződött, akkor is olyan halvány volt, hogy ki is dobtam az összeset a kukába és hagytam a fenébe. Abban a hónapban terhes maradtam, 4 hét múlva szülök.
2017. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Valóban nem volt pozitív, hőm szerint 6.án volt ovum.
2017. nov. 8. 06:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap előtt este volt pozitív. Tegnap reggel ment fel a hőm. Izguljunk együtt! :)
2017. nov. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy azt írják ált. mimdenhol, hogy az LH napközben termelődik, azért nem célszerű a reggeli első pisi. Én csináktam délelőttönként(2.pisiből),és esténként. Nekem bejött, tényleg az esti lett az erős!
2017. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!